Дорогоцінне каміння та його властивості

Хобі

Здавна існували ритуали із використанням дорогоцінного каміння. Наші предки вірили, що вони мали магічну дію. Кожний камінь та кожний мінерал мали своє призначення. Далі й поговоримо про це детальніше.


Обирайте дорогоцінне каміння та мінерали під ваше ім’я, знак зодіаку та місяць народження

У наш час, увагу більшості людей привертають привабливі дорогоцінності. Каміння вибирають через його статус, яке носить ім’я «мільйонер» або «вищий клас».

Існує безліч порад щодо вибору необхідного вам каменю. Їх класифікують за приналежністю до певного знаку зодіаку, планети та пов’язують із місяцем народження і навіть місячним днем. Візьмемо, наприклад – овнів. Їм притаманні: алмаз, гірський кришталь та циркон. Для Сонця, яке в астрології вважають втіленням волі, життєвої енергії та сили – авантюрин, геліодор, сердолік, топаз, циркон та янтар. Для квітня характерні: алмаз, гірський кришталь, сапфір, циркон. А, скажімо, для числа «6» за місячним днем, приписують гіацинт та цитрин.

Підбираємо каміння за чакрами

Багатьом відомі чакри, які є у кожної людини – свого роду акумулятори та водночас генератори біоенергії ци, також можуть певною мірою співпрацювати із дорогоцінним камінням. Індійські цілителі вміли впливати на них за допомогою цих прикрас, які також володіють певними частотними характеристиками. На хворі органи, точки або відповідні чакри клали чи то «іньське» каміння, яке витягало біль, чи то «яньське» каміння, яке добавляло енергії, збуджувало та стимулювало. У цьому відношенні методика давніх східних цілителів глибоко відрізняється від практики західних астрологів, які підбирають каміння людям у відповідності до їхнього гороскопу. Частенько вони не підозрюють, що їхнє погане самопочуття пов’язане з неправильно обраною прикрасою.

Сахасрара підходять: агат, алмаз, ангідрит, гірський кришталь, перли, кахолонг, кальцит, кварц, топаз, флюорит, циркон, чароїт.

Аджна підходять: агат, азурит, аметист, кварц, малахіт, сапфір, флюорит.

Вишудха підходять: агат, азурит, аквамарин, амазоніт, апатит, бірюза, перли, котяче око, халцедон, чароїт.

Анахата підходять: авантюрин, агат, актиноліт, олександрит, біломорит, берил, геліотроп, ізумруд, діопсид, діоптаз, жадеїт, змійовик, кальцит, місячне каміння, малахіт, нефрит, родоніт, родохрозит, рубеліт,рубін, сага літ, серафініт, хризоберил.

Маніпура підходять: агат, апатит, берил, жадеїт, змійовик, кремінь, малахіт, нефрит, онікс, тигрове око, хризоліт, цитрин.

Свадхістхана підходять: агат, альмандин, гематит, геліотроп, рубін, шпинель.

Муладхара підходять: агат, актиноліт, гагат, гематит, гранат, обсидіан, раухтопаз.

Мрія будь-якої дівчини – алмаз

Алмаз найтвердіший мінерал у світі, його вважають «королем каміння». Древні греки називали його adamas – що перекладається, як «незламний». Саме через такий статус, більшість прагнуть володіти діамантами. Хоча не кожен, з точки зору фінансів, може дозволити собі цю королівську розкіш.

Помилково вважати, що діаманти підходять кожному. Наприклад, людям імпульсивним, з підвищеним тиском, постійно носити їх не рекомендується. Також не можна позичати чужі прикраси, через те, що вони вже несуть енергетику іншої людини. У давнину, алмазами називали каміння сили та володарювання. Також приписують цій дорогоцінності такі лікувальні дії: захищає серце і позбавляє від хвороб шкіри. А за зодіакальними твердженнями, алмаз підходить овнам.

Прикраси, які личать вашому імені

Правильно обрати прикрасу стає ще простіше. У європейській культурі вже давно вироблено співвідношення між поширеними жіночими іменами та дорогоцінним камінням. Залишається лише знайти своє ім’я та дізнатися, який ювелірний виріб личитиме йому.

Аліса: олександрит, лазурит, топаз; Алевтина: змійовик, нефрит; Алла: агат, олівін; Анастасія: флюорит, хризопраз, циркон; Анжела: лазурит, опал, цитрин; Антоніна: агат, димчатий кварц, фенакіт.

Белла: кахолонг, котяче око, топаз; Броніслава: опал.

Валентина: амазоніт, олівін, сердолік; Варвара: гагат; Василіна: родоніт; Василіса: бірюза, онікс; Вероніка: рожевий кварц, сапфір; Вікторія: варисцит; Віра: аквамарин, рубін; Віта: родоніт, тигрове око.

Ганна: янтар.

Дарина: хризоберил; Дар’я: алмаз, обсидіан.

Євгенія: авантюрин, рубеліт; Євдокія: місячне каміння, селеніт.

Жанна: гірський кришталь, сердолік.

Зінаїда: ізумруд; Зоя: жадеїт, котяче око.

Інна: алмаз, перли, ізумруд, перламутр; Ірина: біломорит, перли, корал, перламутр, халцедон.

Карина: яшма; Катерина: берил, тигрове око; Клавдія: перли, онікс, перламутр.

Лариса: бірюза; Лідія: гагат, малахіт; Ліза: олівін; Ліна: нефрит; Любов: діоптаз, рожевий кварц, халцедон; Людмила: олександрит, гранат.

Маргарита: рубін, тигрове око; Марина: аметист, бірюза, хризопраз, яшма; Марія: гранат, сапфір, сердолік.

Надія: агат, корал; Наталя: берил, обсидіан; Ніна: янтар; Нонна: содаліт.

Оксана: авантюрин, цитрин; Олександра: гранат, малахіт, хризоліт; Олена: онікс; Ольга: опал.

Раїса: гематит, фенакіт.

Світлана: корал, малахіт, родоніт; Софія: турмалін, шпінель, евклаз.

Таїсія: нефрит, топаз; Тамара: лазурит, флюорит; Тетяна: гагат, обсидіан, яшма.

Юлія: жадеїт, ізумруд, рубеліт.

Яна: лабрадор, цитрин; Ярослава: азурит, кварц.

Коментар

Знавці мінералів та дорогоцінного каміння, рекомендують носити ювелірні вироби. Підкреслюючи, що перед придбанням прикраси насамперед варто з нею ознайомитись. Дізнатися чи підходить вам цей камінь, переглянути його історію, значення та лікувальні дії.

Ювелір Людмила:

«…дорогоцінне каміння дійсно має лікувальні сили, але необхідно правильно підібрати для себе прикрасу. Щоб зрозуміти, який саме камінь підходить вам, можна використовувати гороскоп або власне ім’я. Дуже важливо не позичати чужих прикрас, інакше вони будуть діяти негативно для вас. Також, якщо ви хочете відчути лікувальну дію дорогоцінного каміння, то не треба забувати про якість».

Ольга Ляшенко