Ідеальний погляд: підкреслюємо переваги та ховаємо недоліки

Здоров'я

Своєрідність погляду жінки завжди свідчила про її інтелектуальний рівень, про емоційний стан та навіть про її бажання. Нам відомо, що очі – дзеркало душі. Для того, щоб «віддзеркалення душі» виглядало естетично, ми використовуємо декоративну косметику. Зараз і розглянемо правила її нанесення.


Правильний макіяж – як спосіб створення ідеального погляду

Традиція фарбувати своє обличчя пішла з давніх-давен. Ще за часів родоплемінних відносин, щоб виділитись серед свого племені, вожді прикрашали його різноманітними малюнками. Але як твердив мудрий Соломон: «все минає, мине й це». Дійсно, так і сталося, відбувся так би мовити, переворот, адже фарбуватись стали жінки і назвали цей розпис макіяж». Таке розмалювання вже давно не є символічним, не означає належності до якогось племені, не є ознакою сміливості чи боягузтва. Сьогодні, це один із головних засобів виглядати гарною і модною, щоб маскувати недоліки та підкреслювати переваги жіночої зовнішності.

Як відомо, природа не займається «плагіатом», а створює нас індивідуальними та неповторними. А далі вже справа за нами… Створити ідеальний погляд може кожна жінка, слід лише правильно підібрати вищезгаданий макіяж, у залежності від форми очей. Професіонали стверджують, що маленькі очі, виглядають смішно,якщо їх підвести темним контуром або ж великі очі в такому разі, будуть неприродно випуклими. Якщо обирати, то в такому випадку, ніжні відтінки.

Отож, скористайтеся нашими порадами, щоб підкреслити вашу красу та акцентувати увагу всіх оточуючих на вашому погляді.

Якщо ви володарка великих очей

Не завжди «велике» вважають гарним, та й поляки стверджують, що занадто, то не здраво, то ж в такій ситуації прислухайтесь до наших порад:

 • Використовуйте чорний колір, яким слід зафарбувати внутрішній край нижньої частини ока
 • на верхню частину слід накладати темні тіні
 • намагайтесь не використовувати ніжні відтінки
 • якщо користуєтесь яскравими відтінками, то ні в якому разі не перламутрові тіні

Якщо у вас маленькі очі:

 • користуйтесь світлими, ніжними, блискучими відтінками тіней
 • зафарбовуйте всю верхню частину ока
 • кутики очей, також, можна підкреслити блискучими тінями
 • не робіть акцент на бровах, а навпаки намагайтесь їх зробити вужчими

Якщо кутики очей опущені:

 • підкреслюйте лише верхню частину ока темними тінями та чорним контуром
 • біля кутиків використовуйте блискучі або світлі тіні
 • зовнішній кутик ока слід виділяти темними тінями
 • за бажанням можна намалювати стрілки

Якщо нависаюча верхня частина ока:

 • фарбуйте тільки верхню частину ока
 • слід обирати сірі або коричневі відтінки без блиску
 • нижню частину ока зафарбовуйте чорним контуром
 • робіть акцент на віях
 • найкраще пасуватимуть тоненькі брови

Якщо присутні зморшки навколо очей:

 • використовуйте світлі відтінки
 • зафарбовуйте верхню частину ока аж до початку брів
 • не використовуйте чорний контур та яскраві тіні

Психологи стверджують, що жінки, які обирають макіяж із акцентом на очах, прагнуть показати оточуючим свою здатність до цікавого та насиченого комунікативного процесу. Такі жінки завжди мають неабиякий багаж інтелекту та доброти.

Користуючись основними правилами, ви зможете створити гарний макіяж відповідно до вашого типу очей та виглядати досконало, але навіть не думайте, що маленькі очі – це недолік, або великі – перебільшення у вашій зовнішності. Щоб підтвердити це переконання, ми звернулись до справжніх цінителів жіночої краси – чоловіків.

Коментар

Артур Шмельов (фотограф):

«…макіяж очей? Я думаю, що косметика повинна підкреслювати глибину і чарівність жіночого погляду. Макіяж має бути не для очей, а саме для погляду жінки. Він жахливо виглядає з використанням великої кількості тіней, але якщо це потрібно для художньої фотографії, то інше діло. Взагалі, я вважаю, що макіяж має бути непомітним, щоб не створювалось враження «намальованості».

Олександр (стиліст):

«…я дуже часто помічав, що перший погляд чоловіка на жінку пов’язаний не з ногами, як стверджують анекдоти, а саме з очима, то ж саме з цією частиною обличчя слід попрацювати ретельніше… Мені здається, що у повсякденному макіяжі найбільш слід виділяти саме очі, адже це і гарно і практично (за помадою чи блиском на губах треба слідкувати кожні 5 хвилин). Класичне фарбування очей виглядає на кшталт цього: підкресліть форму очей темним кайалом («контуром» від авт.), добавте трохи світлих тіней біля кутиків очей та нанесіть темні тіні на зовнішній край, біля брів можна використати блискучі або ж просто білі тіні та трохи туші. Жіноче обличчя не повинно виглядати як кольоровий малюнок, адже це відштовхує чоловіків і створює образ несправжньої, штучної жінки».

Пам’ятайте, що Бог створив спочатку чоловіка, а потім зрозумів, що здатен на більше і створив жінку – найгарнішу з істот. То ж підкреслюйте свою чарівність й робіть світ яскравішим, показуючи свою красу.

                                                                             Інна Шевченко