Кожна пора року тут по-своєму красива й неповторна, клімат м’який і приємний, а кількість видів тварин і рослин просто приголомшує своєю різноманітністю.


Коста-Ріка – одна з найменших республік Центральної Америки. Зі сходу вона омивається Карибським морем, а з заходу – Тихим океаном, на півночі межує з Нікарагуа, а на південному сході – з Панамою.

Географічні особливості цієї країни такі, що обидва узбережжя (і тихоокеанське, і Карибське) рясніють пляжами. Це сприяло швидкому розвитку туристичної інфраструктури, а місцеві пляжі, як магніт, ваблять серфінгістів. Причому пісок на узбережжі буває різних відтінків – золотого, сріблястого, білого і навіть чорного.

Не будуть тут нудьгувати і любителі спортивної риболовлі, та шанувальники екстремальних спусків гірськими річками на плотах.

Туристів Коста-Ріки радо приймуть 25 національних парків, заповідників і природоохоронних комплексів, в яких можна поспостерігати за екзотичними тваринами в їхньому природному середовищі. Сонні лінивці, швидкі каймани,  горді морські черепахи, веселі мавпи, екзотичні метелики та птахи, змії – це тільки дещиця того, що можна тут побачити.

Коста-Ріка, одна з найбезпечніших країн Центральної Америки, туристів приваблюють також прекрасна кухня, доступні ціни та привітність костаріканців. Безліч затишних готелів (від рівня 4-5 зірок, до невеликих бунгало) і ресторанів, що розкидані вздовж незіпсованої берегової лінії, є чудовими місцями, щоб розслабитися і помилуватися заходом Сонця слухаючи хвилі.

Близько одного відсотка від загальної кількості населення Коста-Ріки складають ті, хто одного разу приїхав сюди як турист, але будучи підкореним місцевими красотами залишився тут жити.

Автор: Владислав Михайленко
Джерело: mirror.co.uk