Магічний фен-шуй

Хобі

Давно мрієте стати успішним, але нічого у Вас не виходить? Кохана людина ніяк не з’явиться на Вашому життєвому шляху? Наполегливість у роботі не приносить значних доходів? А все це пояснюється тільки одним: живете не по фен-шую.


Першооснова
«Вітер» і «вода» – такий переклад має слово «фен-шуй» із китайської мови. Це наука про гармонію людини та Всесвіту. Деякі вчені інтерпретують поняття по-різному: прикладна природна наука, вчення про загадкові метафізичні сили. Але найбільше розкривається фен-шуй як мистецтво керування та розташування речей навколо людини для поліпшення її життя.
Конфуція вважають засновником цієї науки. Він вважав, що є сила в світі ─ Ци, що зв’язує людство з навколишнім середовищем. Перекладається вона, як «дух», «енергія», «подих космосу».
Мудрість давньої науки використовується не тільки в розміщенні речей в помешканні, але й самому будуванні дому, на роботі, на подвір’ї та всіх інших місцях, де Ви найчастіше перебуваєте. Якщо Ви все ж вирішили спробувати пожити за фен-шуєм, то обов’язково треба дотримуватися всіх правил, адже навіть, якщо Ви просто якусь зону будете підсилювати, не факт, що воно подіє. А причина в тому, що в цей самий час Ви не дотрималися певних правил.
Зони фен-шуя в будинку
По фен-шую у Вашому помешканні є декілька секторів: здоров’я, сім’я, багатство, любов, знання, кар’єра тощо. Для того, щоб активізувати зону, потрібно насамперед знати, де вона знаходиться.
Кар’єра – північ. Слава та самореалізація – на півдні. Діти та творчість – захід, а сім`я та здоров’я – схід. Сектор помічників та подорожей – північно-західний напрям, а мудрості і знання – північно-східний. На південно-західному – любов та шлюб, а на південно-східному – багатство.
Зони можна визначити за допомогою компасу, або накреслити схему на аркуші і накласти її на план дому.
Варто знати
Заборонено зберігати старі, непотрібні, зламані речі. Такі речі зберігають негативну енергію, що призводить до суперечок та позбавлення успіху.
Через сантехніку з нашого помешкання виходить уся хороша енергія, гроші, удача. Тому потрібно слідкувати за тим, щоб труби не протікали.
Не варто розміщувати дзеркала навпроти дверей та ліжка. У першому випадку, це призведе до виведення всього хорошого, що заходить через двері в дім, а в другому – до невірності партнерів.
Над дверима не можна розміщувати годинник, музику вітру. Подібні речі над дверним отвором стають причиною багатьох невдач.
У будинку повинен бути порядок.
У кімнаті для сну не можна, щоб були рослини-в’юни, акваріуми з рибками та клітки із пташками. Вони забирають енергію в людини, яка спить.
Якщо Ви вірите в зурочення, то Вас захистить кругле або восьмикутне дзеркало над вхідними дверима. Воно віддзеркалюватиме негативну енергію людей, які завітають до Вас у гості і повертатимуть її власнику.
Біля верхівки меблів, особливо тих, на яких спите, не має бути порожнього простору, лише опора. Адже це гарантує Вам складні життєві ситуації.
Якщо у Вас навпроти дверей є вікно, то енергія виходить із будинку. Допоможуть в такому випадку квіти на підвіконні. Вони повинні бути високі із великими круглими листками, наприклад, фікус.
Обирайте меблі із заокругленими кутами та книжні шафки із дверцятами.
Не має бути пустих стін. На них можна повісити фотографії, світильники, картини тощо.
Не можна з’єднувати кухню та вітальню. Оскільки у вітальні накопичується вся удача, а при об’єднанні її з кухнею вона може зникнути взагалі.
Прибирати потрібно, коли місяць вже спадає. Сміття треба мести не в бік вхідних дверей (щоб не вимести удачу з дому), а в бік кухні.
Дуже обережними будьте із розміщенням годинників. У спальній кімнаті максимум – це маленький будильник. Також не варто його ставити так, щоб його було видно при вході в дім. Схвалюється він у дитячій кімнаті, адже це допомагає усвідомлювати дітям швидкоплинність часу. У вітальні, кухні та кабінеті годинник теж може бути.
Ви ще не багаті? Тоді ми йдемо до Вас
Елементом цього сектору є дерево, а кольорами – пурпуровий та зелений, а також іноді використовують фіолетовий та золотий.
Фінансовий успіх Вам забезпечать вхідні двері, які розміщені зі сторони південного сходу. До того ж, необхідно, щоб вони були дерев’яні, або, як мінімум, прикрашені дерев’яними панелями.
Символом багатства є риба. Бажано, щоб вона була золотистого кольору, яка до того ж буде здійснювати Ваші мрії. Така роль і черепахи, як живої, так і її статуетки, що повинна бути з натуральних матеріалів.
Найпоширеніший талісман – Хотей. Крім того, що він забезпечує матеріальне процвітання, фігурка допомагає зі щастям, радістю, затишком. А ще кажуть, якщо триста разів погладити Хотея по животі, то він здійснить вашу мрію, яку Ви в цей час загадали. Усі реалізовані бажання в нього знаходяться в мішечку, перекинутому через плече.
У зоні грошей треба мати акваріум або декоративний фонтан. На крайній випадок – розмістіть тут картину, на якій зображено будь-яку воду чи акваріум із золотими рибками.
Рослини з листками круглої форми привернуть увагу фінансів до Вас. Їх ріст буде ототожнюватися із збільшенням Вашого добробуту. Для такої ролі Вам підійде рослина під назвою грошове дерево, яке досить невибагливе в догляді.
Дзеркало потрібно розмістити так, щоб в ньому було видно ваш обідній стіл. Страви, які на ньому будуть, через дзеркало подвоюватимуться, що заманить гроші.
Для збільшення доходів залиште на підвіконні декілька залізних монет, прикрашених червоними стрічками, а на стіл поставте круглу вазу срібного кольору з червоними квітами в ній.
Нехай Вам пощастить в коханні
Фен-шуй використовують в приверненні кохання за допомогою різних правил і законів, що сприяють направленню любові у Ваше життя.
Сильним талісманом кохання є картина, на якій намальовані півонії. Найкраще розміщувати таку картину біля входу в спальну кімнату.
У зоні кохання слід розмістити парні речі: підсвічники, подушки, подвійні статуетки. Щодо картин, то це можуть бути зображення гліциній, троянд. Також символом кохання є Фея Місяць – богиня любові, щастя та родючості. Своєю присутністю вона благословляє всіх, хто перебуває в будинку.
На тумбу біля ліжка покладіть річ, яка б сподобалася вашій майбутній другій половинці, наприклад, жінка може обрати в ролі такого предмету чоловічі журнали. Також в будинку повинні бути для майбутнього партнера зайва зубна щітка, вільні вішалки в шафі, місце для його/її взуття.
Якщо Ви налаштовані кардинально, то можете пофарбувати одну із стін цієї зони в червоний колір, що переповнить кімнату енергією ян.
У спальній кімнаті не має бути води, зображень води, живих квітів, електротехніки.
Ліжко має бути двоспальним, і, крім вашої подушки, на ньому має бути ще одна.
На постільній білизні не повинні бути зображення рослин, листя яких має форму стріл. Адже така постіль принесе нещастя в коханні. Дуже погано, коли зона любові у Вашому домі припадає на вбиральню.
А ще в своїй уяві потрібно тримати образ зі всіма деталями вашого ідеалу.
Звичайно, можна з легкістю відхреститися від старовинного мистецтва та сказати, що це все шарлатанство та чергова дань моди. Але важко повірити, що мудрі китайці тисячі років дурять один одного за допомогою різних наборів правил. А чи дотримуватися цієї давньокитайської напівнауки-напівмагії – вирішувати Вам. Східна приказка стверджує: «Найголовніше – це доля, друге – удача, третє – Фен-шуй, четверте – благодійність, а п’яте – освіта».
Коментар від спеціаліста Тетяни (Фен-шуй студія «Благополучный дом»):
Усе більше людей звертається до спеціалістів з фен-шую з метою покращити своє життя. Чи робили б вони подібне, якщо результат був би негативний? Звичайно, що так би ми швидко втратили всіх клієнтів. Можна говорити про самонавіювання людей, але чи воно 100 % спрацьовувало б?
Що дає фен-шуй? Та все! Коли людина починає жити за правилами цієї давньої науки, її життя змінюється, іноді навіть кардинально. Хочете сказати збіг обставин? Нічого подібного! Перевірте самі, і Ви в цьому переконаєтеся. Не вистачає коштів – поставте фігурку жаби під стільцем або диваном напроти дверей, із коханням все складно – позбавтеся картин та інших зображень, на яких всього одна жінка. І так із усіма речами, які присутні в Вашому житті. Фен-шуй – це мистецтво, яке підтвердило свій авторитет тисячолітнім досвідом.

Олеся Савенко