Після капітальної реставрації вартістю 16 млн євро Музей Огюста Родена в Парижі знову відкриває свої експозиції для туристів.


Музей Родена був побудований в кінці XVII століття та є одним із найбільш популярних і відвідуваних місць столиці Франції.

Багато з робіт великого скульптора були повністю відновлені, а експозиції доповнені його чудовою колекцією картин, старовинних скульптур. Деякі з робіт демонструються вперше.

Серед експозицій музею туристам пропонується до споглядання славнозвісна скульптура Родена «Мислитель».

Крім Великої кількості творів Родена в музеї зберігаються скульптури роботи Камілли Клодель, коханої Родена, та картини написані Вінсентом ван Гогом.

Роден жив одночасно з Моне і Ренуаром та був одним із перших, хто визнав талант Ван Гога.

Відвідувачі музею можуть також насолодитися відомим парком музею Родена, який заворожує своєю красою і є одним із найкращих в Парижі. Саме в парку встановлені практично всі кращі творіння Родена: «Громадяни Кале», «Ворота Пекла», «Уголіно». У будинку під експозицію творів відведено шістнадцять кімнат.

Огюст Роден – це один із небагатьох скульпторів, чиї роботи є завжди впізнаваними та вже багато років привертають увагу широкої аудиторії.

У жодному музеї світу ви не побачите такої повної колекції робіт Родена, як у Парижі.

Автор: Владислав Михайленко
Джерело: telegraph.co.uk