Що можна робити у Києві під час локдауну? Напевно, за ці дні всі вже втомився сидіти вдома. Заклади зачинені, а маршрут дім-Сільпо вже так приївся, що починаєш відчувати себе хом’ячком у клітці.


Вдома є все для існування: книги, пазли, ігри та інтернет, але рухливий спосіб життя туриста та звички дають про себе знати. Весь час кортить кудись іти, дізнаватись щось нове – без руху починаєш чахнути від нудьги. Отже, будемо шукати вихід, щоб хоч якось поліпшити ситуацію. Тож, куди можна піти під час Локдауну? 

Фотозони

  1. Зимова країна на ВДНГ – вхід вільний, можна сфотографуватися коло красивої ялинки. Тут безліч фото зон, але потрібно приходити сюди переважно ввечері. В цей час тут красивіше. (Київ, Академіка Глушкова, 1.)
  2. Офіс Президента – дуже, дуже красиво! Скрізь марципанові будиночки, можна завітати до Санта Клауса, красива ялинка, чудова підсвітка, янголи з гірлянд, вражаючий Будинок з Химерами, побудований відомим Владиславом Городецьким. Безкоштовна ковзанка і каруселі. Авжеж, я невтрималася і покаталася. ДВІЧІ! Це було неймовірно, я в захваті. (Київ, Банкова, 10.)
  3. MilkBar – людина, котра робила цю фотозону просто майстер своєї справи, скрізь все прикрашено штучними блакитними гілками туї, красивими кулями, і кажуть, що саме тут здійснюються заповітні бажання. Приємним бонусом є те, що через віконце можна придбати смачне какао, або теплий чай. (Київ, Шота Руставелі, 16.)

Льодові майданчики. Гайда на ковзанку

1. Біля Офісу Президента на Банковій (електронна черга, відвідування безкоштовне).
2. На Подолі, поблизу оглядового колеса (ціна – близько 100 грн).
3. В “Osocor Winter Residence”, вулиця Виноградна, 2 (180 грн з орендою ковзанів).
4. «Зимова країна” на ВДНГ (126 грн – безготівкова оплата, 140 – готівкою, 200 грн – заняття з інструктором).
5. Каток на території фабрики “Roshen” (від 130 грн).
6. Ковзанка біля арки Дружби народів (від 100 грн).
7. Ковзанка «Сільпо» поблизу ТЦ «Гулівер» (ціна близько 100грн).

Столичний зоопарк

В період локдауну ціна квитка для відвідувачів знижена. Для дорослих – 50грн, а для дітей до 5 років вхід безкоштовний. Київзоо експонує тварин помірного клімату у зовнішніх вольєрах. Внутрішні павільйони зачинені для відвідування. Заклад має власний дендропарк. До речі, слона вигулюють у зовнішньому вольєрі з 12:00 до 14:00, тож поспішайте.

Приємною новиною для любителів літературного туризму стали квартирники.

Приємні закриті вечори з музикою, тут співають, грають на інструментах, дають блискавичні інтерв’ю та проводять семінари. Це місце, де ви можете бути читачем, або вільним глядачем. Таке задоволення коштує 100 грн. Адреси змінюються. Для того, щоб потрапити на такий вечір, вам необхідно знайти в телеграмі спілку поетів Києва і долучитися. 

Але пам’ятайте, що виходячи з дому не варто забувати про маски, санітайзери і соціальну дистанцію. Здоров’я Вам і Вашим близьким. 

Марія Красовська