Секрети й тонкощі манікюру

Здоров'я

Незалежно від того, чоловік ви чи жінка, маєте ви довгі нігті або короткі, вкриваєте їх лаком чи ні, руки повинні бути в бездоганному вигляді. І це дійсно так, адже вони так багато розповідають про вас!


На сьогодні доглянуті руки – це ваша візитна картка. Саме по руках можна безпомилково визначити і справжній вік, і соціальне становище людини, і стан її душі. Ось і я вирішила відвідати один із київських салонів краси для підтримки доглянутості та здоров’я своїх рук. Але в такому місці можна абсолютно заплутатися в різноманітності пропонованих видів манікюру. Тож для початку я поставила кілька питань, які мене цікавлять, майстру манікюру.

Бесіда з майстром

Майстер салону краси «Мейліс» Наталія Зубкова з ентузіазмом і захопленням почала мене вводити в цей фантастичний і трудомісткий світ, адже це не просто створення красивих, рівних, вкритих лаком нігтів – це ще і дбайливий догляд за шкірою рук і нігтями.

– Чи не зашкодить покриття штучним матеріалом і без того слабким натуральним нігтям?

– Останнім часом процедури по зміцненню натуральних нігтів стають все більш актуальними і популярними. Багато салонів пропонують своїм клієнткам зміцнити тонкі та слабкі натуральні нігті якраз за рахунок покриття штучними матеріалами, які в жодному разі не погіршують стан нігтів, а, навпаки, помітно покращують його, оскільки натуральний ніготь знаходиться під шаром штучного матеріалу, який захищає його від численних негативних впливів зовнішнього середовища.

– Наскільки необхідною і безпечною є процедура дитячого манікюру?

– Своєчасний догляд за руками і нігтями формує в дітях відповідальне ставлення до власної зовнішності. Маленькі модники і модниці із захопленням ставляться до можливості відчути себе дорослими.

Однак справа не тільки в психологічному комфорті процедури. Професійний манікюр – один із найефективніших способів боротьби з дитячою оніхофагією (обкушування нігтів і шкіри навколо них). Естетична мета дитячого манікюру – з малих років навчити дітей доглядати за своїми руками і нігтями. Навіть після одного разу більшість дітей розуміють важливість процесу і починають стежити за своїми руками.

– Які є види манікюру, і який з них ви порадите зробити мені?

– Є різні види манікюру: гігієнічний, косметичний, лікувальний, зміцнювальний, класичний, французький, сухий, мокрий, SPA-манікюр і багато інших.

Оглянувши стан моїх рук і нігтів, майстер запропонувала зупинитися на SPA-манікюрі і детально його описала.

SPA-манікюр

SPA-манікюр – це повна система догляду за руками. Вона дозволяє не тільки привести до ладу ваші руки і попередити виникнення різних інфекційних захворювань і грибків, а й надає чудову можливість відпочити, розслабитися і отримати масу задоволення.

Спеціаліст по догляду за нігтями перед початком обслуговування проведе вас до рукомийника і сам правильно помиє ваші руки. Для вас включать приємну музику. Потім слідують обов’язкові для будь-якого манікюру процедури: дезінфекція, пілінг, накладання живильних масок для шкіри і нігтів, усунення естетичних проблем, і все це супроводжується різними приємностями. Наприклад, в кабінеті, де вам роблять манікюр, можуть запалити аромасвічки або покласти на плечі попередньо розігріту трав’яну подушечку. Її аромат, як і запах ефірних масел, що використовуються при обов’язковому масажі, підсилює ефект розслаблення. Звичайно ж, у кожного фахівця є свої фірмові SPA-секрети, сутність яких зводиться якраз до створення приємної атмосфери.

Давайте розглянемо покроково роботу майстра.

Крок 1. Проводиться процедура дезінфекції. У таз для манікюру опускається дезінфікувальна кулька з морською водорістю. Потім кам’яною пилкою надається форма нігтям клієнта.

Крок 2. На кутикулу накладається трохи крему для її пом’якшення та видалення, руки клієнта опускаються у воду на 5-8 хвилин. Потім пемзою для кутикули обробляється шкіра навколо нігтів (при необхідності можна зробити традиційний обрізний манікюр).

Крок 3. На шкіру рук накладається невелика кількість відлущувального скрабу, який погладжувальними рухами розтирається по шкірі. Залишки скрабу прибираються рушником.

Крок 4. Для відбілювання родимок, пігментних плям і освітлення шкіри рук використовується декілька крапель лимонної сироватки. Потім спеціальне масло легкими рухами розтирається по шкірі рук.

Крок 5. Після вищезазначених процедур руки клієнта обгортають поліетиленом і поміщають їх в електричні рукавиці з підігрівом (або загортають у вологий підігрітий рушник) на 3-5 хвилин.

Крок 6. Масаж кутикули.

Крок 7. На шкіру накладають невелику кількість захисного лосьйону і роблять масаж кистей рук. Найкращий ефект розслаблення клієнта досягається за допомогою лікувально-профілактичного релаксаційного масажу на завершальному етапі процедури SPA-манікюру.

На жаль, у цієї процедури є і свої недоліки: по-перше, дуже висока вартість, а по-друге, вона вимагає досить великої кількості вільного часу. Але варто хоча б раз на півроку приділяти собі увагу, адже щасливі володарки доглянутого обличчя, зачіски і рук привертають загальну увагу. А яка жінка відмовиться від цього?

 Світлана Коваленко