Вбивчий дизайн, або Таємниці вашої квартири

Хобі

Кожен із нас хоче, щоб у помешканні було затишно та красиво. І ми починаємо «нашпиговувати» власну оселю килимами, меблями, різними дорогими речами. Проте навіть не підозрюємо, що гарний дизайн може завдати неабиякої шкоди. А все – через нерозуміння використання предметів інтер’єру.


Патогенна взаємодія живого та штучного

Прикрашання – не таке вже й безневинне заняття, бо, як з’ясувалося, деякі предмети можуть стати причиною негараздів зі здоров’ям і сварок між членами родини.

Іноді зайдеш до квартири… Ніби все непогано: інтер’єр модний, відчувається достаток. А відчуття спокою немає – незатишно якось на душі. Трапляється навпаки: скромно оформлена квартира, невеличкі кімнати, на багатство нема й натяку, а йти не хочеться – так добре і затишно на старенькому продавленому диванчику. У чому ж справа?

У кінці 80-х років минулого століття з’явилася нова наука – еніологія, яка вивчає закономірності енергоінформаційного обміну в природі та взаємодію людини й неживих предметів. Хоча еніологія ще зовсім молода, спеціалісти вже встигли накопичили певний досвід. Часто до них звертаються за допомогою люди з незрозумілими на перший погляд скаргами. Здавалося б, що може мучити власника чудового помешкання? Одні відчувають дискомфорт у певній кімнаті, скаржаться на швидку втомлюваність, поганий настрій. Другі навіть вказують конкретне місце, де в них раптово починає боліти голова та різко погіршується самопочуття. Треті розповідають про жахливі сновидіння, які з день у день переслідують їх, чи просто неможливість виспатися на якомусь місці. Однак варто лише пересунути ліжко – і сон нормалізовується.

Квартира – світ, у якому ми живемо

Якщо обстежити квартири, у яких власники почувають себе незручно, можна визначити та ліквідувати причини такого дискомфорту. Виявляється, у багатьох випадках винуватцями стають енергетичні поля, які випромінюють речі в кімнаті. Іноді причиною хворобливого стану можуть бути матеріали, з яких зроблено предмети повсякденного вжитку. Відомо, що деякі речі швидко стають «своїми», інші не «приручаються» ніколи. Наприклад, висять у шафі неношені сукні, штани, плащі, куртки, сорочки, а коли ми позбавляємося їх, відчуваємо полегшення та легкий смуток через невдало витраченні кошти. Причина того, що з деякими речами ми так і не «сходимося характерами», така: вони були виготовлені не з «нашого» матеріалу. Російські вчені навіть створили прилад, за допомогою якого можна дізнатися про характер впливу певного предмету домашнього вжитку на людину. Достатньо піднести до піддослідного (наприклад, з боку спини, щоб він не бачив) той чи інший метал, шматок дерева, мінерал, упаковку з ліками, щоб прилад, підключений до пацієнта, упродовж декількох хвилин указав характер впливу  корисний, нейтральний чи шкідливий.

Найсильніше впливають на людей предмети, які зберігають свою природну структуру. У них продовжують діяти внутрішні енергетичні зв’язки. Тому меблі з натуральної деревини за своїм впливом значно сильніші за меблі з ДСП.

«Чужі» прикраси

Нерідко причиною хвороби, поганого настрою, сварок у домі, постійного роздратування можуть бути предмети та прикраси чужих нам культів. Йдеться про вкладену в предмет енергоінформацію. Хоча матеріал, із якого зроблено річ, може бути корисним або нейтральним, інформація, яку він містить, виявляється значно сильнішою за енергетику. З такими речами треба бути дуже обережними. Їхній інформаційний заряд здатен серйозно підірвати здоров’я майбутнього власника. Якщо ви християнин і відвідуєте православну церкву, в оселі мають бути православні ікони, лампади, свічки. Не варто тримати у спальні предмети культу інших релігій, які здаються на перший погляд безневинними сувенірами  статуетки єгипетських богів, Будди, Крішни. Їхня енергетика підходить для тих, хто сповідує ті релігії. І зовсім зайвими можуть виявитися фотографії всіляких ворожок та екстрасенсів. Через свої зображення вони відбирають енергію у довірливих пацієнтів. Якщо ви сповідуєте християнство, для вас найкращими оберегами й «акумуляторами» стануть речі, придбані в церкві.

Причиною дратівливості, головного болю, розвитку ракових пухлин і психічних розладів можуть стати страшні африканські маски, які зображують злих духів. Такою екзотикою багато хто полюбляє прикрашати своє житло. Але такі «прикраси» випромінюють згубну для живих організмів «ідею зла», яка закладається авторами виробу під час створення. Щоб позбутися негативних полів, можна просто перевісити маски вище рівня людського зросту. Іноді це неможливо через низькі стелі квартир. Часом потребується й спеціальна методика нейтралізації (зокрема освячення) закладеної в них інформації. Зазвичай експерт просто порадить викинути небезпечний предмет із квартири та тільки тоді освятити помешкання.

Сила амулетів і талісманів

Купуючи талісмани й амулети на якихось «барахолках» у випадкових людей, ви можете випадково придбати речі, які використовували в ритуалах чорної магії. Наприклад, розп’яття чи хрест. Після цього на них залишається негативна інформація. А потім нові власники дивуються, чому на них посипалися всілякі негаразди.

Дуже небезпечними є плакати й календарі з натуралістично намальованими злими фантастичними чудовиськами, сценами агресії та насилля. Такими постерами полюбляють прикрашати кімнати підлітки. Не треба плутати негативний вплив таких картин з біоенергетикою. Тут механізм дещо інший: атака спрямована на підсвідомість. Наше здоров’я повільно, але наполегливо підточує енергетика не матеріалу (вона нейтральна), а самого зображення. Якщо таку картинку завісити шматком тканини чи просто аркушем паперу, малюнок нічого не випромінюватиме. Особливо згубно такий уплив виявляється на дітях, адже в ранньому віці у людини ще відсутній стійкий енергетичний захист. Тож у дитячій кімнаті не повинно бути й натяку на картини з зображеннями кривавих битв, «портрети» вампірів і чудовиськ. Категорично протипоказано дивитися на таке й вагітним жінкам. Майбутня дитина може народитися з вадами психіки, хворою, до того ж не просто негарною, а ще й чудовиськом. Приблизно таким, на яке майбутня мати дивилася щодня у своїй спальні.

Чому варто боятися пейзажів?

Небезпечними можуть виявитися й пейзажі. Так, в одній з квартир на фотошпалерах був зображений шматочок осіннього лісу: поламані голі дерева, сухе опале листя. Вид мертвого лісу постійно гнітюче впливав на власників і викликав депресію. Замінили фотошпалери – усе минулося. Хоча такий пейзаж на декого може вплинути позитивно та викликати приємні асоціації чи спогади. Кожен випадок – індивідуальний. Просто слід дослухатися до власної інтуїції.

Здавалося б, мистецькі вироби (картини і статуетки з радісними і оптимістичними сюжетами) мають заряджати квартиру чистою і світлою енергією, створювати благодатну атмосферу. Зазвичай так і відбувається. Але не завжди. Науковці зафіксували нетиповий, на перший погляд, випадок. Чудові світлі картини, на яких зображені сільські церкви, замість життєдайної наводили на хазяйку «тяжку» енергію. З’ясувалося, що картини подарував художник, хворий на рак, і вони «ретранслювали» його хворобу. У цьому випадку спрацювало ось яке правило: «Якщо об’єкти побували в контакті, то їхній енергоінформаційний зв’язок продовжує зберігатися незалежно від часу та відстані». Цікаво, що після смерті художника з його картин поступово зникло негативне поле хвороби.

Оленячі роги на стіні чи символ смерті

У коридорі однієї з квартир власники прикрасили полиці екзотичними черепашками, мушлями, засушеними рибами, крабами. Але ці красиві дари моря генерують випромінювання смерті, яке виникло під час їхньої загибелі. Таке треба обов’язково нейтралізувати певний час потримати речі в проточній воді чи на кілька годин покласти на мокру землю.

Іноді в квартирах можна побачити оленячі роги. Одна справа, якщо роги відпали самі, інша – якщо їх взяли від вбитої тварини. Тоді вони несуть в оселю енергетику смерті.

Небезпечні й опудала тварин. Тонка енергетика шкур може бути небезпечною для здоров’я людини, особливо якщо це хутро хижаків, вбитих під час запеклої боротьби з мисливцями. Шерсть тварин, як і волосся людини, надзвичайно енергоємна. Якщо в ній закарбувалася передсмертна енергетика страху, ненависті або агресії, вона випромінюватиметься ще тривалий час, завдаючи відчутної шкоди самопочуттю тих, хто перебуває поряд. Особливо небезпечно тримати шкури вбитих тварин в тих місцях, де людина контактує з ними безпосередньо – у спальнях, на диванах, кріслах, підлозі. Виникає логічне запитання: як бути з дублянками та шубами? Як стало відомо, що хутро «водяних» тварин: нутрії, бобра, нерпи – не шкодить організму. Навіть навпаки – допомагає людині стабілізувати та підсилити власну енергетику. Позитивно впливає на організм хутро овець і кіз. А ось зі шкури барана, якого задушив вовк, шити одяг не рекомендується – до неприємностей в домі.

Треба бути уважним до всіляких дрібниць, якими наповнюєте власну оселю. Стежити за своїм станом здоров’я та не виключати можливості, що у його погіршенні винен якийсь елемент вашого інтер’єру. Лише тоді завжди почуватиметесь комфортно.

 Оксана Лисинюк