Замість таблеток – любов кішки

Здоров'я

«Зверни увагу – в котів немає жодного некрасивого руху», – так говорив про милих та граційних створінь російський письменник Йосип Бродський. Та не один він помічав, що коти – це саме ті улюбленці, які здатні змінювати ваше ставлення до речей та світу. Вони є щирими та вірними друзями. Але також вони є тими тваринами, яким можна довіряти свої таємниці, адже кіт завжди буде тихенько Вас слухати і лише час від часу водити вусом. Коти можуть чарівно впливати на Ваш настрій: своїм муркотінням та ласкою лікувати Вас від душевних недуг.


Історія про те, як кішка почала рятувати

Любов, повага та щирість – це ключ до серця будь-якого кота. Тому якщо Ви хочете зняти втому та стрес за допомогою кототерапії, то маєте бути чесним з цією тваринкою. Вони не терплять експлуатації та споживацького ставлення.

В Україні кототерапія існує на домашньому рівні і деколи про неї можна почути лише на різних виставках кішок – наші вчені, на жаль, не визнають котів як панацею проти хвороб. Кардинально інша ситуація у Європі. Так, наприклад, у Британії, в одному з Лондонських інститутів випадок допоміг виявити лікувальні можливості у котів. В цьому дослідницькому центрі довгий час жила кішка Марта. І під час одного з експериментів вона зайшла у кімнату, де один із приборів показав, що електромагнітне поле кішки Марти набагато вище, ніж у металевого агрегату. Науковці взялися перевіряти Марту на те, чи можна її використовувати як генератор. В цей час у лабораторіях працювали над новою методикою лікування хронічних хвороб за допомогою низькочастотних струменів. Після того найняли групу волонтерів, половину яких лікували пристрої, а іншу – Марта. Результат експерименту через місяць вразив усіх – всі пацієнти, які були у кішки, видужали. Серед тих, хто лікувався приборами, одужала половина.

Чим лікують коти

Низькочастотний струм кішка виробляє за допомогою своїх шерстинок, які труться одна об одну. Найкраще кішка може лікувати запалення суглобів та при захворюваннях репродуктивної системи. А засіб застосування доволі простий – просто покладіть кота на хворе місце і уражена ділянка перестане боліти вже через 20 хвилин. Спробуйте!

Окреме питання – муркотіння пухнастика. Західні лікарі прирівнюють його до ультразвукової терапії. Сприятливо впливає на роботу мозку та нервової системи людини діапазон звуку від 26 до 45 грц – саме такий звук у кошачого муркання. До того ж воно стабілізує роботу серця та нормалізує внутрішній тиск.

Які хвороби Ви можете довіряти вусатому

Перш за все слід пам’ятати, що стать тварини є важливою при лікуванні. Так, кішка краще допоможе при хворобі нервової системи і внутрішніх органів, а коти – при різних захворюваннях опорно-рухового апарату.

Не менш важливу роль при лікуванні відіграють забарвлення і порода кота. Чорна кішка статна відновлювати енергетичний баланс господаря, забираючи негативну енергію. Білі котики збільшують кількість енергетичних одиниць. Сірому пухнастику без різниці – він впорається з будь-якими пацієнтами. Руді заряджають своїх хазяїв виключно позитивною енергією. Та слід не забувати один нюанс: коти можуть лікувати не всі хвороби. Апендицит та перелом для домашнього улюбленця не під силу. Онкологія для кота може бути небезпечною хворобою. Є випадки, коли вони намагалися вилікувати від цього страшного недугу господаря і помирали самі. Та чотириногі мають свій «графік» допомоги. Тож не змушуйте домашнього вихованця працювати на вас. Кішка чи кіт завжди допоможуть за необхідності.

Як і коли краще лікуватися

При больових відчуттях у людини змінюється біополе. Вусані відчувають не біль, а саме це перетворення навколо людини. Кішка знаходить проблемні зони і лягає на цю ділянку. Разом із збалансуванням енергії ми можемо отримати користь від тепла кота при багатьох захворюваннях. Деякі біологи вважають, що кицям просто життєво необхідно постійно отримувати заряд негативної енергії. Ці тваринки люблять проводити час лежачи на холодильнику, телевізорі, комп’ютері чи на працюючій пральній машинці. Тобто їх приваблюють ті пристрої, які випромінюють негативні електромагнітні хвилі. До речі, чим вищий цей рівень, тим задоволеніше виглядає ваша Мурка.

Захворювання легенів і бронхів кіт найкраще може полікувати з третьої до п’ятої години ночі. Шлунок зцілюють з п’ятої до сьомої години ранку. З одинадцятої до першої години дня кототерапію краще всього застосовувати при серцево-судинних захворюваннях. Втому, традиційно, знімайте наприкінці робочого дня. Люди, які мають безсоння і не завжди можуть розслабитися, можуть поставити кицьку на стіл і сісти напроти. Потім потрібно заплющити очі та торкнутися лобом до кота. Потім можна притулити вусатого до шиї. Цю терапію слід проводити через день по п’ять хвилин кожна. Якщо Вас накрила осіння депресія, то можна погратися або просто поспостерігати за своїм улюбленцем – сум та відчай зніме як рукою.

Та перед тим, як почати терапію, намагайтеся вийти на контакт з котом.

Пам’ятайте, що пухнасті лікарі ще і телепати. Будьте зосередженими та запропонуйте коту чогось смачненького – він має підійти до вас. Якщо так і вийшло, то радійте – контакт знайдено. Тепер потрібно зручно влаштуватися на дивані або кріслі, щоб і кішка могла влаштуватися на вашому хворому коліні чи руці. Тепло кішки може вилікувати артрит, радикуліт, ангіну та застуду. Головне – ставитися до цього лікаря з любов’ю. Але є одне таке протипоказання – якщо Ви маєте алергію на шерсть, то краще звернутися до традиційної медицини. І ще допоможе вам лише Ваш домашній улюбленець, а не сусідський.

Історія кота та хазяїна

Сімнадцятирічній американці Керолін лікарі поставили діагноз: синдром хронічної стомленості. Дівчина мала на деякий час лягти до лікарні, щоб пройти повний курс відновлення. На цей час Керолін мала забути про навчання та розваги. Проте стіни у лікарні їй бачити не довелось. Врятував від хвороби студентку кіт, який сім’я взяла з притулку для тварин.

Після того як кошеня потрапило у будинок, він став незамінним другом для дівчини, адже за ним потрібно було слідкувати та проводити час з новим мешканцем. Щоденна гра допомогла одужати Керолін без втручання лікарів. Тепер вона постійно проводить час зі своїм пухнастиком та коли відчуває біль, то знає до кого їй слід звернутися в першу чергу.

Ще одна кішка, яку звали Холлі, вилікувала сильний біль у грудях свого господаря. Коли у нього почався напад стенокардії, Холлі увійшла тихенько до кімнати та завернулась калачиком у ніг свого господаря. Через півгодини кішка пішла, а в чоловіка минув біль.

Більш емоційний вплив кішечки та котики мають на письменників, учених та знаменитостей. Доведено, що під час створення багатьох шедеврів осередком натхненням були ці тваринки. Найбільш відомі власники котів – Стівен Кінг, Рей Бредбері, Йосиф Бродський,Труман Капоте, Ернест Хемінгуей, Герман Гессе, Джек Керуак, Жан Поль Сартр, Семюель Беккет, Дорис Лессінг, Бернард Шоу, Харукі Муракамі, Чарльз Буковскі, Франсуа Саган.

Експерти про фелінотерапію

Головним критерієм лікування кототерапією є встановлений зв’язок між людиною та кішкою, – переконаний спеціаліст з народної медицини Володимир Кіт. Порода буде визначальної при такому виді лікування. Так, сіамські коти позитивно впливають на здоров’я лише протягом 10–15 хвилин. Ці коти здатні швидко обмінюватися енергією, тож часу вистачить. Допоможуть вони тільки тому, кого справді люблять. Коти, що не мають породи, теж вміють лікувати, однак це має бути дорослий кіт. Вони мають бути здорові, а тривалість сеансу такий сірячок визначить сам. Корисним для дітей буде життя в одному домі з котом, незважаючи на його породу чи її відсутність. Після того, як Ваш улюбленець забере негативну енергію, йому і самому потрібно очиститися. Кота потрібно випустити на вулицю, щоб він міг відновити свої сили.

Тож лікування за допомогою котика може врятувати Вас від різних захворювань. Головне довіряти своєму улюбленцю та любити його навіть якщо результат його допомоги буде не таким масштабним, на який и розраховували. Також пам’ятайте, що ми несемо відповідальність з тих, кого приручили, тож не забувайте і Ви дарувати своєму Муркотику тепло та піклування.

Котляренко Ярослава