Зірки «будують» нас чи ми формуємо зірки?

Сім'я

У наш час знак зодіаку майже досконало описує характер та навіть передбачає подальшу поведінку людини. Завдяки цим знанням ми можемо визначити з ким наше подружнє життя буде щасливішим, можна навіть визначити, як складеться ваше життя і що чекає попереду.


Більшість жінок та чоловіків з дитинства вже мріють про щасливий шлюб і починають шукати для себе відповідного супутника у житті. Тому для того, щоб отримати достовірний аналіз міцності і довговічності шлюбу, необхідно скласти особистий гороскоп сумісності з партнером.

Олександр Максименко, астролог:

«Для того, щоб отримати детальну характеристику людини і реальні рекомендації, необхідне спілкування з професійними астрологами, які мають зробити ваш індивідуальний гороскоп. Астрологію можна порівняти з медициною — людина не розпочинає лікування після того, як прочитає пораду лікаря в газеті. Думати, що я прочитав гороскоп і тепер знаю, який в мене характер і хто моя майбутня дружина чи чоловік — це теж саме, що казати, що я прочитав поради лікаря в газеті і зрозумів, як я маю лікуватись. Людина повинна в першу чергу сходити до справжнього лікаря, щоб він провів обстеження, дізнався подробиці та тільки тоді поставив діагноз».

Овен

Позитивні якості: активність, хоробрість, оптимізм, пристрасність, енергійність.
Негативні якості: зарозумілість, упертість, недисциплінованість, конфліктність.

Ідеальним супутником для Овна є Водолій. Водолій, так само як і Овен, достатньо активний, завжди готовий до різних змін і авантюр. Водолій цінує Овна і схвалює його самостійність. Якщо з Водолієм не склалось, не треба засмучуватись, адже є Стрільці! Цей шлюб буде дуже вирізнятися, закохані Овен та Стрілець — це палка суміш холериків. Овен у цих стосунках виступає власним охоронцем Стрільця, а Овен для Стрільця — дитина, яка потребує постійної уваги.

Телець

Позитивні якості: надійність, приземленість, терплячість, незалежність.
Негативні якості: впертість, жадібність, лінощі.

Тельцям гарно підходять Раки. Гармонія цього союзу заснована на загальних інтересах та прихильності до сімейного благополуччя, дітей. Нажаль, у цих відносинах цілком можлива зрада як з боку дружини, так і з боку чоловіка.
Діва також підходить Тельцям — шлюб між цими знаками поширений і в більшості випадків щасливий. У шлюбі гармонують поступливість Діви та упертість Тельця.

Близнюки

Позитивні якості: різнобічність, комунікабельність, адаптованість, інтелект та почуття гумору.

Негативні якості: мінливість, поверховість, нерішучість, нервовість.

Леви — найкращий варіант для Близнюків. Це стосунки, які закріплені на пристрасті і бурхливих відчуттях. Домінує у парі Лев. Він все має контролювати і бере дружину з дітьми під свою опіку.
Також у Близнюків є шанси завести стосунки з Терезами. Ці відносини будуть рівними, впорядкованими. Близнюк намагається бути господарем, але насправді панують Терези.

Рак

Позитивні якості: хороша уява, інтуїція, вірність, любов, емоційність.
Негативні якості: песимізм, цілеспрямованість, підозрілість, образливість.

Міцний союз Рака з Дівою. Але все завдяки Діві, якій доводиться миритися з капризами та примхами Рака. Діва врівноважена, розумна, часто жертвує своїми інтересами заради шлюбу, також багато на що може закривати очі, особливо на витівки Рака.
Рак та Рак — неймовірно стійка пара. Довговічність цього шлюбу не знає меж. Вони з півслова розуміють один одного та схвалюють будь-які дії партнера. Раки дуже серйозно відносяться до сім’ї та завжди всіляко оберігають її від катаклізмів.

Лев

Позитивні якості: доброта, щедрість, активність, оптимізм, вірність, прямолінійність. Негативні якості: упертість, егоїзм, ревнощі, домінування, нетерплячість, зарозумілість.

Царствений Лев і урівноважені Терези відмінно доповнюють один одного. Шлюб є гармонійним і постійним. Пара завжди знаходить спільну мову та готова до компромісів.
Союз Лева та Стрільця побудований на взаємній пошані. Об’єднує спільна праця, схожі світогляд та інтереси.

Діва

Позитивні якості: аналітичність, інтелектуальність, практичність, надійність, скромність.
Негативні якості: метушливість, вибагливість, жорстокість, консерватизм, засудження.

Не зважаючи на однаковий знак, шлюб Діви з Дівою є міцним і щасливим. Обидві розумні, терплячі, стримані. Завдяки цим якостям у будинку панує порядок.

Терези

Позитивні якості: тактовність, романтичність, справедливість, дипломатичність, збалансованість.
Негативні якості: поверховість, ненадійність, відчуженість, нерішучість, потурання своїм бажанням.

Терези та Стрілець — такому шлюбу багато хто заздрить. Пара комунікабельна, вміє веселитися, втілювати ідеї у життя.
Союз Стрільця та Терезів також є дуже вдалим, він побудований не на відчуттях, а швидше на загальних інтересах та планах.

Скорпіон

Позитивні якості: цілеспрямованість, хоробрість, вірність, амбіційність, інтуїція, інстинкти.
Негативні якості: ревнивість, закритість, образливість, домінування.

Скорпіон із Козерогом — гарний шлюб: обидва партнери однаково сильні, зрада у цьому шлюбі маловірогідна. Почуття їхні зазвичай міцні, вони роблять усе для того, щоб уберегти стосунки.

Стрілець

Позитивні якості: оптимізм, почуття гумору, прямолінійність, інтелектуальність, щедрість, любов до пригод.
Негативні якості: безтурботність, нетактовність, поверховість, непослідовність.

Стрілець та Скорпіон не можуть насититись один одним, особливо у сексуальному розумінні. Вони дуже гармонійні, обидва пристрастні та чудово виглядають разом. Також вони дбайливі і відповідальні батьки.

Козеріг

Позитивні якості: практичність, честолюбство, розсудливість, дисциплінованість, терплячість, обережність.
Негативні якості: песимізм, упертість, сором’язливість, егоцентризм, відстороненість, похмурість, саркастичність.

Козеріг — гідний союзник реаліста, у Діві йому подобаються адекватні вимоги та критичний розум. Саме через це вони майже не сваряться і з розумінням ставляться до усього, що між ними трапляється.

Водолій

Позитивні якості: гуманізм, дружелюбність, інтелектуальність, винахідливість, незалежність, вірність.
Негативні якості: непередбачуваність, непослідовність, упертість, відстороненість, екстремізм.

Майже всі заздрять союзу Водолія та Близнюків. Ця пара може безупинно сваритися, але після цих сварок ще більше починають кохати один одного. У Водолія непересічний характер, і це неймовірно захоплює Близнюків та ніколи їм не набридає.

Риби

Позитивні якості: чудова уява, доброта, співчуття, інтуїція, чутливість, самовідданість.
Негативні якості: ідеалістичність, безхарактерність, надчутливість, песимізм, лінощі.

Риби й Овен йдуть по життю абсолютно паралельно, без сварок та ексцесів. Риби найчастіше терплять напір сильного та дуже емоційного Овна. Але при всьому цьому вони безупинно віддаються статевим відносинам, яким позаздрило б багато пар.

А втім, зірки не можуть остаточно вирішити, наскільки ви будете щасливими. Потрібно пам’ятати, що немає двох знаків зодіаку, які абсолютно не сумісні, адже зірки визначають лише приблизну схожість коханців, а все інше вже залежить лише від самої пари. Тому потрібно розуміти: якщо ви з вашою половинкою не сумісні за гороскопом — це ні в якому разі не перешкоджає вашому щастю! Особливо, якщо ваші почуття дійсно щирі, якщо в них немає злої користі. Якщо любов справжня, тоді ніхто не зможе завадити вашому коханню.

Микола Пазенко