Карликова держава з великими можливостями. Плавання з китами в Єдиній монархії Океанії — нова реальність.

Королівство Тонга — карликова держава архіпелаг у Тихому Океані. Вона ознаменувалася білими пляжами, де ростуть кокосові пальми. Дайвінгом, де можна побачити один із найкрасивіших у світі коралових рифів. А також Тонга — єдине місце у світі, де можна віч-на-віч можна побути з китами в одній водоймі, поплавати з ними та заглянути в очі цим найбільшим ссавцям на планеті.

Слід додати, що плавання з китами в Королівстві Тонга дозволено офіційно. Але дозвіл на тури з пірнанням до мешканців цього Королівства мають лише кілька місцевих турфірм. Тож дотримання правил та всіх питань безпеки — під суворим контролем.

Перш, ніж відправити туристів до Океану. Гіди відправляються на пошуки китів, щоби пересвідчитися, що все під контролем, враховуючи погодні умови, настрій китів та все інше.

Ідеальний час для відвідування мешканців Океанії кінець серпня — початок жовтня. У цей час можна побачити неймовірне. Народження ссавців, роботу дитячого садка, який працює з китенятами та повсякденне життя китів загалом.

До речі, це єдине місце, де й можна почути спів китів, який розголошується на 30 кілометрів. А побувавши прямо перед цією твариною тіло від цих звуків почне не просто вбирати в себе всю міць, але й вібрувати з ніг до голови.

Тури для плавання з китами бронюють на рік уперед. Така експедиція з кожним роком набирає популярності. А саме перебування в морі із цими красенями триває понад 7 годин. Протягом цього часу — гіди з туристами розшукують китів та плавають із ними, роблячи незабутні кадри.

Ольга Крамар
(Фото: Pravda.com.ua)