Париж – найчарівніша столиця Європи, де панує модна та богемна атмосфера, оточена романтикою архітектури 17-го століття та довгою непристойною історією. Мільйони туристів приїздять сюди щороку. І кожен знайде в цьому місті щось для себе.


Палац Шато

Палац Фонтенбло або Шато де Фонтенбло був домом французької королівської сім’ї та монархів протягом усієї історії Франції, включаючи Людовіка VII до Наполеона III. Великі сади Шато-де-Фонтенбло та вражаючий фонтан варті того, щоб побачити 34-мильну подорож.

Діснейленд

Незалежно від того, шануєте ви Disney чи ні, у цьому парку з французьким колоритом є особливі пам’ятки, яких ви не можете побачити в тематичних парках США у Флориді чи Каліфорнії. Варто відвідати саме Паризький Діснейленд, щоб зловити хвилю на американских горках Crush’s Coaster із фільму «У пошуках Немо» та подивитись на «Рататуй: Пригодницька прогулянка» з висоти щура.

Живерні

Важко не згадати Францію, не згадавши її найвідомішого художника, Клода Моне. Розташоване у французькій сільській місцевості Живерні чарівний дім Моне, оточений ставком і водяними ліліями, які надихнули Моне на найвідоміший твір мистецтва імпресіоністів “ Водяні лілії”.

Круїз Сеною

Річка Сена, яка протікає через місто Париж, простягається на вражаючі 482 милі від Паризького басейну та впадає в Ла-Манш. Круїз по річці Сена є одним із найкращих способів побачити північний і південний береги Парижа («Rive Gauche» або лівий берег у південних округах Парижа) і захопитися стародавньою архітектурою, що вздовж обох боків річки Сени, з вражаючим видом на Бастилію.

Мулен Руж

«Мулен Руж» — це незабутнє враження від Парижа. Танець кан-кан народився в Мулен Руж, але головною визначною пам’яткою в є кабаре. Шоу вважається сімейним за паризькими стандартами, з мінімальним віком для входу 6 і дрес-кодом, який виключає шльопанці та шорти.

Монмартр

У Парижі є багато церков і каплиць, і однією з найбільш знакових є Сакре-Кер, розташована на Монмартрі у 18-му окрузі. Базиліка стоїть на найвищій точці міста на вершині низки сходів, що підносяться над художниками на вулиці. Його важко не помітити з його білим куполом.

Паризькі катакомби

Під гамірними вулицями Парижа знаходяться паризькі катакомби та останки понад шести мільйонів людей. У той час, коли кладовища були переповнені в Парижі катакомби забезпечили вкрай необхідний простір для поховань.

Чого б Ви не шукали в Парижі – смачну ранкову каву з круасанами, зразки високої моди, кохання чи ліки для розбитого серця – Ви обов’язково це тут знайдете.

Тож, приємної Вам подорожі.

Таїсія Івахнюк