Аланія запрошує тих, хто шукає активний відпочинок. Це ідеальне місто в Туреччині для тих, хто прагне з’єднати активне проведення часу та незабутні враження. Незалежно від того, чи ви захоплюєтесь спортом, водними розвагами чи подорожами, Аланія обіцяє незабутні враження для усіх любителів пригод.


Пляжі

На вас чекає незабутній відпочинок на пляжах Аланії. Це місто відоме своїми чудовими узбережжями, де простягається дрібна галька та м’який чистий пісок.

Фото з сайту: antalyatouristinformation.com

Не пропустіть шанс насолодитися морем та сонцем під час активних ігор та плавання на одному з безлічі пляжів. Наприклад, пляж Клеопатри — відоме піщане узбережжя на заході міста, яке приваблює своєю красою та комфортом.

Човни

Отримайте емоції під час екскурсії на човні! Це враження залишиться назавжди у вашій пам’яті та стане прекрасним способом провести час у чарівній Аланії.

Фото з сайту: tripadvisor.com

Якщо ви обожнюєте водні розваги та цікавитеся красою природи, екскурсія на човні стане захопливою пригодою, яка залишить незабутні враження.

Підводне плавання

Занурення у підводний світ завжди захоплює, і від нього неможливо втомитися! Забронюйте цілий день для підводного плавання в Аланії та насолоджуйтеся часом у найбезпечніших місцях для цієї активності в Туреччині.

Фото з сайту: viator.com

Аланія визнана найкращим місцем для безпечного підводного плавання завдяки своїй чистій та прозорій воді.

Сафарі

Сафарі в Аланії – це неповторне пригодницьке враження, яке дозволяє вам насолоджуватися природним спокоєм серед прекрасних природних краєвидів. Під час цієї подорожі ви маєте змогу відкрити для себе красу природних об’єктів на висоті 1500 метрів та спостерігати мальовничі види Середземного моря.

Фото з сайту: tripadvisor.com

У програму сафарі в Аланії входять також інші цікаві активності, такі як купання у річках, риболовля або барбекю на природі, що робить цей час із сім’єю або друзями надзвичайно приємним.

Круїз

Пригодницький круїз на піратському кораблі в Аланії запропонує вам кількагодинну подорож Середземним морем. Ви зможете насолодитися морськими пейзажами, відвідати бухти та оглянути багато історичних пам’яток, включаючи замок Аланії та Червону вежу, розташовану уздовж берега моря.

Фото з сайту: tripadvisor.com

Круїз на піратському кораблі в Аланії також дозволить вам насолодитися смачною їжею серед моря, відпочити під теплим сонцем, зануритися в море, спостерігати за дельфінами та морськими черепахами.

Канатна дорога

Канатна дорога Аланії стала неодмінною частиною туристичного маршруту в цьому регіоні. Вона надає можливість відпочивати у кабінах та насолоджуватися неповторним краєвидом.

Фото з сайту: antalya.com.tr

Висота 300 метрів і протяжність близько 900 метрів. Канатна дорога дарує незабутні враження, піднімаючи туристів від підніжжя замку Аланії до найвищої точки видатного пляжу Клеопатри.

Завершуючи нашу подорож Аланією, ми можемо з впевненістю сказати, що цей регіон Туреччини має щось для кожного. Від екскурсій на піратських кораблях до підводного плавання в чистих водах, від пригодницького сафарі до розслабленого відпочинку на прекрасних пляжах, Аланія вражає своєю різноманітністю та приваблює своєю красою. Незабутні моменти чекають на кожного туриста, який обрав цей куточок Середземномор’я для своєї подорожі.

Оксана Гадасюк
(Головне фото з сайту: excursionmania.com)