З початком повномасштабного вторгнення, Finnair різними способами підтримує жертв війни в Україні. І зараз авіаперевізник пропонує українським біженцям знижки на деякі авіарейси.


Finnair є найбільшим авіаперевізником у Фінляндії та однією з найстаріших авіакомпаній у Європі. Вони неодноразово визнавалися найбезпечнішою авіакомпанією Європи та одними з найнадійніших у світі.

фото з сайту narodna-pravda.ua

Фінська авіакомпанія пропонує українським біженцям знижку на власні авіарейси. Акційна пропозиція охоплює рейси з вильотом до Гельсінкі з таких європейських міст: Варшава; Краків; Будапешт; Прага. Зверніть увагу, акція не поширюється на рейс Варшава AY1144. Також слід мати на увазі, що йдеться саме про тарифну знижку.

Для того, щоб скористатися анонсованою знижкою 95%, громадяни України повинні: обрати на сайті авіакомпанії один з акційних рейсів; забронювати авіаквиток не пізніше 28 лютого 2023 року; ввести промокод UKRAINE.

Finnair також допомагали Україні через дитячий фонд ООН UNICEF, а клієнти компанії направили на благодійність понад 200 тисяч євро. У березні 2022 року авіакомпанія проводила акцію, в рамках якої українські біженці могли отримати 95% знижку на певні березневі авіарейси.

Анна Запша