Тропічна гущавина, крики яскравих папуг, ієрогліфи Майя на стінах храмів Паленке і триста місцевих сортів текіли – так, це Мексика. Країна, сповнена загадок і таємниць, країна богів з багатющою історією.


Мексика має величезну кількість прекрасних курортів, куди щорічно приїжджають відпочивати сотні тисяч туристів. Екзотичні місця з нетерпінням очікують на свого відвідувача. Туристів з усіх кінців світу приваблюють ласкаві хвилі, сніжні вулкани та чудові пляжі. Мексика – надзвичайно колоритна країна з безліччю цікавинок, які можна відкривати для себе знов і знов.

Акапулько як туристичний центр Мексики

Акапулько – найпопулярніший курорт та туристичний центр Мексики. Курорт справедливо вважається одним з найпопулярніших завдяки неперевершеній красі тутешньої природи, шикарним пляжам тихоокеанського узбережжя та нічним розважальним програмам, адже вночі життя в Акапулько лише починається. З настанням темряви відкриваються мексиканські казино і розважальні центри з дискотеками, шоу і танцями. Для туристів в Акапулько створені розкішні умови відпочинку, що супроводжуються спа-процедурами та найдорожчими розвагами в країні. Туристів очікує глибоководнийа морська риболовля, гольф, теніс, підводне плавання тощо – все це Акапулько. Модним тут прийнято вважати морську риболовлю, різні види спорту і, звичайно ж, шопінг. Саме в Акапулько найбільш розвинена інфраструктура, яка задовольняє численні запити туристів.

Курорт Кабо Сан Лукас

На мексиканському узбережжі курорт Кабо Сан Лукас переповнений туристами. Відвідувачі Кабо Сан Лукас можуть насолодитися підводним плаванням, що дозволить дослідити коралові рифи та красиві морські глибини. Багатьох тут приваблюють тропічні пальмові гаї, вузькі вулички, чарівні ресторани, сувенірні лавки.

Незважаючи на американський вплив, Кабо Сан Лукас і Сан-Хосе, дель Кабо зберіг національну мексиканську атмосферу. Мексиканський вплив тут всюди, а суміш американських і мексиканських культур свотрює чарівну атмосферу для туристів.

Тихий курорт Мексики Косумель

Одним з безтурботно тихих курортів Мексики вважається Косумель. Приголомшлива краса природи острова – дивовижні джунглі з тропічною рослинністю – приваблює численних туристів.

Косумель – популярне місце відпочинку більшості драйверів – на території острову немає особливих пам’яток, зате природа тропічного міста вражає всіх туристів з першого погляду.

Знаменитим курорт став після його відвідування Жак-Івом Кусто, який показав всьому світові унікальну красу підводного царства рифів острова.

На півночі Косумелю розташований невеликий храм, побудований на честь богині місяця й родючості Ішчель. Біля входу в священне місце можна побачити різноманітні дари у вигляді квітів, фруктів і прикрас, залишених для богині.

Також на острові є природний заповідник Чанканааб і парк Пунта Сур, де живуть черепахи, ігуани і крокодили.

Головна розвага і основна визначна пам’ятка острова – підводний човен Атлансис. Разом з ним усі бажаючі вивчають підводні глибини Тихого океану і всіх їх мешканців.

Модернізований Косумель сьогодні є одним з висококласних курортних комплексів.

Всесвітньовідомий туристичний курорт Канкун

На узбережжі Мексиканського Карибського моря знаходиться Канкун, всесвітньовідомий туристичний курорт. Прозорі води Карибського моря і чудові піщані пляжі – основна причина приїзду туристів. Для хороших плавців плавання у відкритому морі не проблема. Для всіх інших небезпеку становлять сильні течії, що коливаються залежно від сезону відвідування. Вато звернути увагу на кольорові прапори, встановлені на пляжі. Слід пам’ятати, що громадські пляжі Мексики не мають рятувальників.

На більшості пляжів відпочивальникам надають в оренду вітрильні дошки, надувні човни, каяки та спорядження для підводного плавання. Уздовж спокійною лагуни Нічупте пропонують в оренду яхти, гідроцикли, катання на вітрильних дошках, водних лижах або водному парашуті. Конкуренція висока, тому не варто соромитися просити знижки на послуги.

Курорт Канкун представляє історію цивілізації майя. Тут багато пам’яток старовини, але лише деякі з них доступні для відвідування. Більшість не сховані під землею. Вони просто вкриті густою рослинністю. Курорт Канкун запрошує туристів побачити власними очима латиноамериканську культурну спадщину, знайомить з латиноамериканськими традиціями.

На пляжах Канкуна можна не лише добре відпочити, але і зробити покупки. Багато жителів міста заробляють на життя, продаючи туристам сувеніри, саронг, ювелірні вироби, морські черепашки і багато іншого. Обов’язково варто поторгуватися, щоб отримати нормальну ціну.

Курорт Плайя-дель-Кармен

Курорт розташований в декількох кілометрах від Канкуна, на березі Тихого океану. Тут на туристів чекають найчистіші пляжі з білим піском, де можна відпочити в тіні кокосових пальм, а також численні заповідники з багатим тваринним і рослинним світом. Зовсім поруч з курортною зоною знаходиться археологічна пам’ятка Мексики – Чичен Ітца, де досі ведуться розкопки й знаходяться унікальні скарби стародавніх поселень майя. Сучасні фешенебельні готелі облаштували узбережжя курортного містечка з величезними басейнами і тропічними садами, що тільки додають природі цього місця особливу атмосферу затишку і місцевого колориту. Серед розваг також користуються популярністю дайвінг і кайтсерфінг, адже води Тихого океану так і ваблять своєю красою всіх мандрівників, які прибули до Мексиканського краю.

Курорт Рів’єра Майя

Це також приголомшливий курорт Мексики, розташований на березі Карибського басейну. Курорт часто називають раєм на землі, адже прекрасні білосніжні пляжі, бірюзові води Карибського моря і зелені дикі джунглі повністю підтверджують ці слова. Мандрівників приваблюють таємничі печери, загадкові піраміди стародавніх цивілізацій і природні парки курорту. Для любителів підводного плавання тут створені самою природою всі умови – барвистий світ мешканців океану, коралові рифи і дивовижні рослини. Для активних туристів знайдуться цікаві місця: екологічні парки Шель-Ха, Шкаред, підземні джерела, сталактитові печери з ознаками існування стародавніх поселень майя і багато інші пам’ятки Рів’єри.

Цінова політика сучасної Мексики

Сучасна Мексика пропонує невисокі ціни на послуги та товари. Вектор цінової політики визначає конкурентність. Це основний елемент маркетингового комплексу в туристичній індустрії. В умовах ринкової економіки комерційний успіх будь-якого підприємства або підприємця багато в чому залежить від правильно обраної стратегії і тактики ціноутворення на товари та послуги. Ціна на туристичні послуги до Мексики – потужний і гнучкий маркетинговий інструмент, використання якого дозволяє значно підвищити економічну ефективність діяльності підприємства. У практичній діяльності кожна туристська організація визначає і систематично коригує рівень цін на послуги, тобто формує оптимальну цінову політику.

Анастасія Брагар