За тиждень до того, як на найбільшому фестивалі Північної Європи ввімкнеться музика, фестиваль Роскілле заохочує волонтерів зареєструватися і долучитися до роботи.


Останні два роки захід переносили через пандемію коронавірусу. Цьогоріч фестиваль нарешті відбудеться. Однак для повноцінної роботи команда потребує близько 30 000 волонтерів. До часів ковіду фестиваль не мав проблеми із набором кадрів. 

Ми бачимо, що крива зараз згинається. Є асоціації та кіоски, які мають більше труднощів із персоналом, ніж інші, коментує данському медіа Дорте Хоув Олесен, яка є заступником директора фестивалю Роскілле з організації, взаємодії та HR.

Відсутність волонтерів також вплинула на багато інших данських фестивалів. Наприклад, на початку червня фестивалю Skive не вистачало 60 волонтерів для обслуговування 10 000 гостей фестивалю. Також на початку цього місяця Thy Festival оголосили, що їм не вистачає до 250 волонтерів для рок-заходу, який відбудеться 24-25 червня. 

Фестиваль Роскілле відбудеться з 25 червня до 2 липня. У лайнапі відомі світові артисти, такі як: Dua Lipa, Tyler the creator, Post Malone та інші. У списку виконавців можна буде також побачити українську реперку Alyona Alyona й етногурт ДахаБраха. 

Маргарита Варадовська