Всі любителі фестивалів вже скучили за ними за час пандемії. Багато фестивалів вже перенесли на 2022 рік, проте ми не повинні засмучуватися. Саме зараз ми маємо чудову можливість, щоб обрати фестиваль, заощадити гроші на квиток та підібрати одяг. Один з найшаленіших та найдешевших фестивалів Європи відбувається в Будапешті.


Коротко про фестиваль:

Sziget – це музичний фестиваль, який кожен рік проводиться в Будапешті.  Там виступають музиканти з усього світу. Окрім, музичних концертів відвідувачі мають змогу подивитися на виступи різних артистів: акробатів, танцівників та інших. Sziget – проводиться на острові за Будапештом, туди можна доїхати на електричці. Звичайно на території фестивалю є кемпінг та багато фуд-кортів та інших розваг.

Поради:

1) Завжди плануйте свою поїздку заздалегідь та купляйте квитки завчасно. Краще купувати квитки за півроку, бо вони будуть дешевші і ви точно зможете їх придбати. На популярних виконавців квитки розкуповують дуже швидко. Наприклад, у 2019 році на той день, коли виступав Ед Ширан квитки розкупили більше ніж за півроку до фестивалю.

2)Не купуйте квитки на  багато днів. Фестиваль триває всього сім днів. Якщо ви любите танцювати і ви знаєте точно, що не будете сидіти на місці, то сім днів на фестивалі буде забагато. Оптимально йти на три дні фестивалю. Майте на увазі, що концерти та вечірки тривають до самого ранку. Тому вам точно не буде мало танців та музики.

Окрім цього, організатори пропонують додатково придбати квиток на вечірку на катері. Цей квиток це додаткова витрата. І на самому фестивалі буде ще дуже багато різних вечірок, які входять у вартість звичайного квитка.

3)  Краще зупинитися не на території фестивалю. Авжеж вам треба буде після фестивалю повертатися у місто, проте ви зможете комфортно відпочити. В кемпінгу шумно, бо всі вечірки на фестивалі закінчуються о 6 ранку, а починаються десь о 10. Також спати в наметі може бути не комфортно. І вам треба буде нести багато речей на фестиваль, включаючи намет. А в готелі чи в апартаментах ви зможете перепочити та з новими силами повернутися на фестиваль.

4) Вдягайте зручне взуття та одяг. Фестиваль знаходиться на великому острові і ви будете багато пересуватися, тому надайте перевагу кросівкам. Також будьте готові до того, що ваш одяг та взуття будуть брудними. Через велику кількість людей на фестивалі багато пилу.

5) На фестивалі високі ціни на їжу та напої. Тому краще пообідайте у місті, а потім прямуйте на фестиваль. Також на Sziget  ви будете розраховуватися браслетом на який ви покладете гроші на вході. За допомогою цього браслету платити зручно, проте дуже складно контролювати свої витрати. Ви можете мимоволі витратити  за один день всі гроші, які поклали на три дні.

Чому саме острів свободи?

На емблемі самого фестивалю під назвою Sziget написано «Острів свободи». І після візиту на фестиваль стає зрозуміло чому його так назвали. Найголовніше на фестивалі – це люди і те, як вони себе виражають. Відвідувачі одягають костюми, фарбують волосся та створюють власний образ. Підготовка до фестивалю також є важливим елементом. Кожен вдягається у що завгодно, табу не існує.

На Sziget люди приїжджають з усієї Європи, щоб повеселитися. Тому всі відкриті, яскраві та позитивні .

Sziget – чудовий та недорогий фестиваль, який запам’ятається точно надовго своїми вечірками, концертами та людьми. На своєму каналі на YouTube організатори фестивалю кожен рік викладають відео про фестиваль. Тож подивіться, ці відео вас точно переконають у тому, що цей  фестиваль фантастичний.

Дарина Гончарук