Гонконг намагається відродити туристичну індустрію після пандемії Covid-19, відновивши роботу багато туристичних визначних пам’яток. Також для цього влада Гонконгу роздасть півмільйона безкоштовних авіаквитків. 


Як повідомляє CNN, першого лютого виконавчий директор Гонконгу Джон Лі запустив кампанію «Hello Hong Kong» на 2 мільярди доларів (1,8 мільярда євро), відтак роздавання авіаквитків почнеться 1 березня та триватиме близько шести місяців. Представлена ініціатива Hello Hong Kong розроблялася понад два роки.

Квитки планують розповсюдити між трьома авіакомпаніями міста – національною авіакомпанією Cathay Pacific, HK Express і Hongkong Airlines.

Мандрівники, які хочуть поїхати до Гонконгу, можуть відвідати сайт World of Winners з 1 березня, щоб внести свої імена в лотерею квитків та випробувати свою удачу.

Квитки будуть розігруватись у формі лотереї в три етапи: з 1 березня для людей у Південно-Східній Азії, з 1 квітня для людей, які проживають у материковому Китаї, і з 1 травня для жителів решти світу.

500 тисяч авіаквитків коштували Гонконгу приблизно 254,8 мільйона доларів. У Гонконгу чекають, що в рамках акції прилетять до 1,5 млн туристів – з урахуванням того, що люди, які отримали безкоштовні квитки, візьмуть із собою ще когось у подорож.

Анастасія Білоус
(Фото: pexels.com)