Якщо вам набридли автобусні тури чи постійні перельоти, а ви хочете побачити багато місць за короткий проміжок часу, то круїз ідеальний варіант. На круїзному лайнері подорожувати комфортно та швидко. Круїз має в собі багато переваг і може здивувати навіть найвибагливіших туристів.


Мандрувати морем чи океаном ви будете на величезному лайнері, який вражає своїми розмірами.  Він може мати дванадцять поверхів, а то й більше. Подорож триватиме  декілька днів, або тижнів. Все залежить від того, який тур ви придбаєте. Кожен день лайнер буде зупинятися в новому місті. Якщо ви придбаєте тур по Середземному морю, то ви зупинитеся в Барселоні, а наступного дня ви вже будете в Малазі. Все залежить від того, який маршрут ви оберете. Такі круїзні тури відбуваються по всьому світу. Зокрема круїзи є дуже популярними в США. Наприклад, у  Флориді з порту міста Форт-Лондердейл постійно відпливають величезні лайнери з туристами в круїз Атлантичним океаном.

Подорожувати на круїзному лайнері комфортно та доступно. Така подорож не втомлює, тож ви можете сміливо подорожувати разом з дітьми та з людьми похилого віку.  Адже всі зможуть знайти на лайнері чим зайнятися. Проживають всі в окремих каютах, але з вікнами каюти звичайно коштуватимуть дорожче. Спати в  них зручно, адже там є багато простору, вони точно не схожі на купе в потязі. Проте як і в купе в каютах є верхні полички, тому треба на це звертати увагу під час покупки квитків. Ванна кімната також окрема.

Харчування на борту просто неймовірне. Вас будуть частувати різноманітним стравами на вибір, голодними ви точно не залишитися. На лайнері величезний вибір їжі та напоїв. Проте на саме судно заборонено приносити щось з напоїв та їжі з собою. Хоча навіщо туди з собою щось брати, адже там повно смачної їжі, яка включена до вартості туру.

Окрім того що ви будете жити в каютах та насолоджуватися різними стравами на лайнері , там ще пропонують купу різноманітних розваг. Круїзний лайнер – це ніби ціле місто на воді. Там є басейни, джакузі, спортивні зали, магазини, дитячі кімнати та інше. Також ввечері одночасно влаштовують різні вечірки та  концерти . А якщо ви подорожуєте з дітьми, то їх розважатимуть аніматори, поки ви будете на насолоджуватися виступом якоїсь музичної  групи.

Зранку лайнер прибуває в нове місто та стоїть в порту до вечора, а подорожуючі мають змогу прогулятися. Хтось замовляє екскурсії, а хтось гуляє  самостійно. Ви будете мати вільний час і самостійно матимете змогу вирішувати куди піти. Проте на лайнер  треба повернутися вчасно, адже він має відплисти по графіку. А вночі судно пливе по морю або океану в інше місто.

Подорож на круїзному лайнері – це суцільна насолода. Вечорами ви мандруватимете  десь по воді, а кожний новий день відкриватимете для себе нове місто.

Дарина Гончарук
( Фото автора)