Не знаєте куди поїхати із половинкою на День Святого Валентина чи просто у романтичну подорож? У цій статті Ви дізнаєтеся про місця, де кожен день – це день закоханих.


Париж, Франція

Париж називають столицею романтики і кохання, але чому? Перш за все місто славиться своєю найвідомішою спорудою – Ейфелевою вежею. Здається: «Що в ній романтичного?», проте це місце справді насичене любов’ю, адже коли заходить сонце, вежа починає мерехтіти тисячами яскравих вогнів, що часто наштовхує на романтичні думки і вчинки.

Другим відомим місцем для закоханих є Стіна кохання у сквері Жана Ріктюса. Чорні плити споруди розписані фразою «Я тебе кохаю» на 250 різних мовах 311 разів. Стіна розташована на найвищому піднесенні Парижа – пагорбі Монмартра. Звідти відкривається прекрасний вигляд на місто.

І звичайно ж Міст Мистецтв, що височіє над річкою Сена і з’єднує Інститут Франції та двір Луврського палацу. Тут тисячі закоханих прикріпляють до перил замки, а ключі викидають у річку. Таким чином пари увічнюють своє кохання один до одного.

Безсумнівно, Париж пронизаний романтичним духом і феромонами любові, тому кожна пара хоча б раз в житті повинна відвідати це місто.

Венеція, Італія

Венеція – місто на воді, яке нагадує романтичний, пригодницький твір. Його головною родзинкою є те, що основним транспортом є гондола – човник, який об’єднує серця. Найромантичнішою прогулянкою по Венеції вважається подорож каналам міста на гондолі із гондольєром. Мандруючи човном, закохані можуть побути удвох і насолодитися чарівною атмосферою Венеції.

Місто набуває особливого колориту коли настає час Венеційського Карнавалу. Усі присутні вбираються у карнавальні костюми і вдягають вишукані яскраві маски, влаштовують виступи, танці та майстер-класи. Чудова нагода розважитись і отримати нові враження разом із коханою людиною.

Долина метеликів, Туреччина

Неподалік Олюденіза, на бірюзовому узбережжі розташовується неймовірно казковий каньйон – Долина Метеликів. Таку назву місце набуло завдяки сотні видів метеликів, яких можна там побачити.

Проте це не єдина особливість Долини, адже сам каньйон вражає своєю захоплюючою природою: маленький райський пляж, водоспад між скель, чагарники вітексу, що весною цвітуть ліловими пелюстками і пахнуть лавандою.

На жаль, Долина Метеликів часто наповнена натовпом туристів, проте це не заважає їй утримувати статус ідеального місця для романтичної подорожі.

Тадж-Махал, Індія

Великий мавзолей із білого мармуру, що збудований неподалік міста Аґра. Історія його побудови чи не найромантичніша у світі: імператор Шах Джахан наказав звести палац у знак пам’яті про одну зі своїх дружин Мумтаз-Махал, яка померла під час пологів. Кажуть, що імператор не міг впоратися з втратою і хотів побудувати для себе такий самий мавзолей чорного кольору навпроти Тадж-Махалу, проте його план не здійснився.

Незважаючи на сумну історію, нині Тадж-Махал заворожує своїм величчям: неповторна архітектура, неймовірної краси сади на території двору, прозорі канали, в яких видніються відображення фасадів. А найбільшою особливістю палацу є здатність змінювати забарвлення залежно від погоди і часу: під час дощу він стає ніби прозорим, зранку – рожевим, а ввечері – золотавим.

Палац, зведений заради любові, точно має бути у списку місць для подорожей закоханої пари.

Бухта Афродіти, Кіпр

Лазуровий берег, ніжний пісок, скелі, унікальні рослини і вічне кохання – те, заради чого варто відвідати Бухту Афродіти.

Овіяний міфами залив на Кіпрі приваблює до себе не лише туристів, а й місцевих. За легендою саме тут з морської піни народилась богиня любові і краси, тому вважається, що увійшовши у води Бухти, жінки набувають вічної краси, чоловіки – мужності, а закохані пари – любов на віки.

Відвідавши Кіпр, Ви не тільки отримаєте вічне кохання із рідною людиною, а ще й закохаєтесь у чарівне місце – Бухту Афродіти.

Не обов’язково їхати далеко, аби чудово провести час із половинкою, проте подорожі завжди об’єднують і дарують незабутні враження, тому мерщій по різних куточках світу у пошуках романтичних пригод!

Анастасія Добуш