І розташоване воно на річці Заан, що північніше Амстердама у Нідерландах. Нам вдалося вас заінтригувати? 


Мова йде про унікальний готель Inntel Hotels Amsterdam Zaandam, фасад якого складається з традиційних нідерландських будиночків, розташованих один над одним.

Побувавши хоча б раз у цьому (схожому на декорації з мультфільму) місці, Ви захочете залишатися у цій казці якомога довше.

Чотиризірковий готель Inntel розташовано у центрі міста Заандам, поруч із залізничною станцією, звідки за 12 хвилин можна доїхати до жвавого міста Амстердам.

Унікальність будівлі в тому, що її виконано майже з 70 з’єднаних фасадів типових будинків регіону. Всі номери оформлені за мотивами багатої місцевої історії та прикрашені світлинами із зображенням типових нідерландських сцен. Архітектори також надихнулися картиною Моне «Блакитний будинок в Заандамі». Якщо уважно придивитися, то на фасаді (у верхньому лівому куті)  можна знайти цей маленький блакитний будиночок з полотна автора.

Заандам має свою давню історію, яка манить до себе тисячі туристів. Місто — приклад перетворення депресивної околиці на привабливе для життя та популярне серед туристів місце.

Тож, додавайте цей готель у свій вішлист та подорожуйте із задоволенням!

Єлизавета Кушнір