Ви вже знайомі з багатьма дивовижними куточками нашої планети, в деякі з яких важко повірити. Але, сьогодні ми познайомимо Вас з не менш чарівними островами, які наповнені красою та таємничістю.


Острови Марієта, Мексика

Ці дивовижні острови розташовані у гирлі бухти Бандерас, Мексика.

Вони сформувалися за допомогою вулканічної активності близько 1200 років тому.

Марієта є островами, які ідеально підходять для притулку рідкісних порід птахів, різноманітних морських жителів, а також вони міститять національний заповідник.

Але найцікавіше криється всередині островів, це прихований пляж.

Він розташований усередині скелі та нагадує басейн із піщаним пляжем, а стіни скелі вкривають його від зовнішнього світу.
Цей пляж прийнято вважати місцем кохання, тому його перша назва так і звучала- «Пляж кохання».

Це місце знайшли завдяки фотографам, котрі виставляли свої роботи на виставки та у соціальні мережі. Після цього пляж став відомим у всьому світі. Відвідавши це місце, туристи вирішили дати пляжу іншу назву, а саме «прихований пляж».

Нажаль це дивовижний пляж утворився не за допомогою природи, а через людей.
На початку 1900 року мексиканський уряд використовував острови Марієта як територію для військових випробувань. На них була здійснена серія вибухів, тому на островах так багато печер та скельних утворень. Після закінчення всіх випробувань острови стали самі доробляти роботу та нібито загоювати «рани» від рук людей. Хвилі океану відшліфували скелі і надали островам дивовижних обрисів.

Так як, на той час звичайна діра у скелі, знаходилася поруч із океаном, всередині утворився пляж. Овальний отвір розміром приблизно 35 на 25 метрів над пляжем пропускає багато сонячного світла, від якого, і так кришталево чиста, вода стає ще прозорішою. Все дно нібито на долоні.

Острови Марієта, налічують понад 90 видів птахів, а також вважаються місцем найбільшої популяції пінгвінів. Крім цього, у підводному світі мешкає понад 1000 видів різноманітних риб, там можна зустріти восьминогів, черепах, дельфінів, скатів, а взимку до островів припливають горбаті кити.

Важливо, що на території острів категорично заборонено будь-яке полювання та рибальство. З 2005 року острів та пляж увійшли до складу національного парку Іслам Марієтас. Владу до цього закликав учений-океанограф, який проводив безліч досліджень і виборював збереження островів.

З великою хвилею туристів мексиканська влада стала турбуватися за збереження острова Марієта і тому обмежила туди доступ. Тепер, для відвідування острова, потрібен спеціальний дозвіл. Найчастіше до Мерієта організовують екскурсії, в основному вони вміщують: морську прогулянку і висадку на пляж кохання. Але можна взяти човен на прокат і добратися до острова самостійно, але допуск-обов’язковий.

Упевнені, що така прогулянка запам’ятається Вам надовго та
здивує Вас своєю неймовірною красою.

Острів Флоріш, Азорський архіпелаг

Острів Флоріш-це острів в західній частині Азорського архіпелагу, окрім цього він вважається найзахіднішою точною Європи. Його історія розпочалася у 1450 році. Острів відразу став популярним і на нього стали заселятися португальці.
Флоріш зовсім невеликий, всього 142 км, але не дивлячись на це, він перетворився на популярний туристичний острів. Туристи приїжджають туди, тому що там неймовірні види, чудова природа, повітря та можливість комфортного відпочинку-ідеальне місце для любителів природи.

Флоріш, не дивлячись на свій розмір, має багато визначних пам’яток.

Таких як:
Сім озер: знаходяться у самому центрі острова та є місцем рідкісної краси.
Водоспад Рібейра-Гранде: найдивовижніший водоспад на острові. На Флоріш знаходиться майже 20 водоспадів, але цей вражає своєю неймовірністю. Вода спускається з висоти понад 300 метрів. Більшість туристів їде туди, щоб побачити це диво наживо.
Природні басейни в Санта-Крус: це найкраще місце побачити морських жителів, полежати на білосніжному піску та насолодитися сонячними ваннами.
Роша-душ-Бордойнш-це дивовижні скелі, схожі на труби органу. З 2004 року уряд Азорських островів визнав ці скелі пам’ятником природи.

Дістатися острова можна з Лісабона за 2,5 години. Також, із сусідніх островів, існує поромне та повітряне сполучення. Час польоту від острова Корву складе всього 15 хвилин, на поромі ви дістанетеся за 40 хвилин.

Найкраще відвідати острів влітку, тому що всю зиму острів накривають шалені дощі.

Іноді складно повірити, що десь на Землі є такі неймовірні міста, при виді яких захоплює подих. Але ми живемо у той вік, коли в нас, є можливість побачити все наживо, та особисто відчути всю унікальність та неповторність цих місць. Досі гаяти час, прийшла мить для подорожі.

Єлизавета Голомовзюк