Компанія Miral, яка спеціалізується на організації заходів в Абу-Дабі – оголосила про відкриття у 2023 році тематичного парку SeaWorld Abu Dhabi у співпраці з компанією SeaWorld Parks & Entertainment


Вже розповіли про завершення 90% будівництва тематичного парку SeaWorld Abu Dhabi, який буде знаходитись на острові Яс. Комплекс, який має відкритися у 2023 році включає перший в ОАЕ спеціалізований центр морських досліджень, порятунку, реабілітації та повернення морських тварин з акцентом на корінні екосистеми Перської затоки. Центр буде очолюватися вченими світового класу, ветеринарами та фахівцями з догляду за тваринами.

Загальна площа парку близько 183 000 кв. м, він міститиме понад 58 мільйонів літрів води й стане будинком для більш ніж 150 видів морських тварин. Очікується, що там будуть акули, зграї риб, скати, морські черепахи та рептилії.

У парку також будуть пінгвіни, фламінго й багато інших незвичайних птахів. Будівництво парку морських мешканців планується завершити наприкінці 2022 року, а відкриття заплановане на початок 2023 року.

В тематичному парку, який стане будинком для найбільшого в регіоні багатовидового акваріума, буде представлено також безліч цікавих інтерактивних експонатів, які будуть приваблювати гостей з усього світу, для того, щоб розширити свої знання та познайомитися з природою ближче.

Анна Запша