Всім відому дубайську авіакомпанію Emirates тепер буде рекламувати Гусак на ім’я Джері, який нещодавно був представлений у рекламному ролику авіакомпанії.


У новому рекламному ролику авіакомпанії Emirates наголосили про нового амбасадора — Гусака Джері.

За сюжетом Джері вирішує летіти з комфортом у вишуканому преміальному економкласі, в той час, коли його попутники летять своїм звичайним шляхом. Джері випереджає своїх товаришів, яких видно з вікна літака, і насолоджується зручним місцем, смачною їжею і фільмом на своєму персональному екрані розважальної системи.

Масштабна рекламна кампанія Emirates нагадує клієнтам про те, що авіакомпанія надає бездоганне обслуговування на борту і пропонує першокласний екіпаж, з різноманітним гастрономічним вибором меню і популярні напої. Додатково до “кращого в небі» сервісу, Emirates також встановлює найвищий рівень комфорту на землі, будь то великий вибір зручних способів реєстрації, послуга «особистий шофер» або дивовижні зали очікування.

За створення реклами відповідала Лондонська Untold Studios. Ролик знімали в столиці Великобританії й в салоні літака Emirates в Дубаї.

Також нагадуємо, що раніше найбільшу авіакомпанію Emirates представляли знамениті особи кіно та телебачення такі як: Кріс Хемсворт, Джеремі Кларксон та Дженніфер Еністон.

Богдана Богданова