12 вересня представники країн Таїланду та Греції провели переговори в Афінах з метою збільшити двосторонні туристичні потоки та оголосити про продовження Меморандуму про співпрацю у галузі туризму, погодженого 16 років тому.


За повідомленням інформаційної платформи “Travel and Tour world“, у результаті зустрічі план зі стимулювання взаємного туризму між Таїландом і Грецією включає обмін знаннями через цифровий семінар, обмін блогерами і впливовими особами у сфері туризму, а також можливість проведення виставки грецького туризму в Таїланді.

Генеральний секретар з туристичної політики та розвитку Олімпія Анастасопулу заявила, що плани міністерства туризму Греції також містить у собі спрощення візового процесу для мандрівників з Таїланду, які бажають поїхати до країни, і відновлення прямого повітряного сполучення між двома державами.

«Ми хочемо, щоб прямі рейси між двома країнами були встановлені якнайшвидше. Для Греції туризм є національною проблемою, і тайський ринок показує перспективу. Ми можемо обмінятися набутим досвідом і разом продовжити туристичний сезон» – додала Олімпія.

У свою чергу губернатор управління туризму Таїланду Ютасак Супасорн наголосив, що торгові відносини між Грецією та Таїландом розпочалися ще 350 років тому, і зараз саме час їх зміцнити.

2022-2023 роки стануть роками значних подорожей. Це також буде моментом возз’єднання друзів та родини після довгої паузи під час пандемії. Ми відкриваємо новий розділ з Грецією, тому готові вітати грецькі сім’ї, цифрових кочівників, а також мандрівників, які зосереджені на здоров’ї та добробуті” – заявив Ютасак.

Для комфортного перебування туристів Таїланд продовжує термін перебування в країні у рамках схеми звільнення від туристичних віз та віз після прибуття. Тому з 1 жовтня цього року грецькі туристи можуть насолоджуватися перебуванням у Таїланді протягом 45 днів замість минулих 30 днів без візи.

До пандемії Covid-19 кількість відвідувачів з Таїланду до Греції становила близько 14 000 осіб, тоді як у 2022 році вони ледве сягнули 3000. Тому метою міністерства туризму є поступове збільшення числа тих, хто прибуває з Таїланду, і в 2023 році прагне залучити не менше 10 000 осіб.

 

Анастасія Головань