Після довгого дворічного очікування Universal Studios у Сінгапурі оголосили про повернення своєї знаменитої «Ночі жахів на Хелловін» (HHN).


Universal Parks & Resorts – це всесвітньо відомі парки розваг, розташовані в багатьох країнах світу. Їх особливість полягає в тому, що вони засновані на знаних об’єктах класичної та сучасної поп-культури. Тут усі атракціони пов’язані з популярними фільмами, літературою, мультфільмами, коміксами, відеоіграми та музикою.

Universal Studios Singapore є одним із найвідоміших парків розваг у всьому світі. Він розташований на території курортного готелю Resorts World Sentosa. Будучи відомим туристичним місцем у країні, парк завжди переповнений дітьми та дорослими.

Незалежно від того, є у вас діти чи немає, сюди обов’язково варто приїхати і від душі розважитись. Цей парк доволі відомий завдяки своїм найвищим в світі парним американським гіркам, дивовижному замку Шрека та атракціонам за мотивами мультфільму «Мадагаскар». Парк ділиться на сім різноманітних тематичних зон. Наприклад, вирушивши до зони «Голівуд» ви зможете прогулятися відомим бульваром, сфотографуватися з самою Мерілін Монро, Франкенштейном або Чарлі Чапліном.

Ніч жахів у парку розваг

Всесвітньо відома щорічна виставка на честь свята Хелловін почала працювати ще в 2011 році. Вона відбувається в парках розваг Universal Studios по всьому світу: у США (Голлівуд), Японії та Сінгапурі.

В 2020 році, через епідемію COVID-19, яка охопила весь світ, виставку припинили. Цього року адміністрація сінгапурського парку повертає ніч жахів. І вони вперше організовують аж 19 тематичних розваг на честь свята.

Цього року можна буде побачити кілька унікальних (читайте страшних!) будинків із привидами, лазертагів та зон страху. Відвідувачі також отримають можливість пообідати тут разом із кількома героями екскурсій.

Однак поки що немає інформації про головну тему, яка буде основною цього року. Раніше темою було «Прокляття наг», будинок з привидами, задуманий режисерами відомих тайських фільмів жахів.

І хоча нову тему ще не оприлюднили, цього року ми все одно очікуємо такого ж «жахливого» досвіду як і в минулі роки!

Крім того, в студії продемонструють нових оригінальних персонажів. Очікується, що і діти, й дорослі будуть захоплені зустрічами. Захід триватиме з 7 вересня до 6 листопада.

Олена Зотова