17 вересня, Нідерланди скасували останнє зі всіх своїх вимог, пов’язаних з COVID, до міжнародних мандрівників, знявши заборону на в’їзд в ЄС, який зберігався до цього моменту.


Нещодавно Breaking travel news повідомив про те, що Нідерланди оголосили про зняття всіх заборон Covid-19 на в’їзд. У заяві уряду країни, стверджується про те, що враховуючи поточну епідеміологічну ситуацію в Нідерландах, заборона на в’їзд в ЄС більше не є обов’язковою.

Більшість національних обмежень на поїздки були скасовані ще в кінці лютого, після того як столиця країни Амстердам вийшла з третього карантину в епоху пандемії, але положення, викладені в забороні на в’їзд в ЄС, все ж таки були збережені.

Згідно з попередньою політикою країни, мандрівники, які прибувають з-за меж ЄС і Шенгенської зони (прибувають з так званих “третіх країн”), повинні були надати підтвердження повної вакцинації проти COVID-19 або дійсний сертифікат про одужання, щоб отримати в’їзд до Нідерландів.

Тим часом, коли мандрівники, які є громадянами ЄС або ширшої Європейської економічної зони( ЄЕЗ), протягом деякого часу могли в’їжджати в Нідерланди без обмежень, незалежно від їх статусу вакцинації, одужання або тестування.

А також були передбачені винятки для осіб, які прибувають з країн, віднесених до категорії “безпечних”. В таку категорію входить: Бахрейн, Чилі, Колумбію, Гонконг, Індонезію, Кувейт, Нову Зеландію, Перу, Катар, Руанду, Саудівську Аравію, Південну Корею, Тайвань, Об’єднані Арабські Емірати і Уругвай.

Ще комісія Європейського Союзу зазначила в оголошенні про те, що вони скасовують останнє з обмежень на в’їзд до Нідерландів, що адміністративний орган ЄС також планує цієї осені запропонувати перегляд правил для мандрівників, які в’їжджають в держави-члени ЄС.

Богдана Богданова