Жінкам у Берліні дозволили купатися топлес: столична влада усунула нерівність після звернення однієї з жінок, передає Süddeutsche Zeitung.


Видання повідомляє, що офіційної заборони на купання без верхньої частини купальника для представниць жіночої статі ніколи не було, але тепер дискримінація усунена на рівні влади.

З відповідною заявою виступив департамент сенату Берліна з питань юстиції, різноманіття та боротьби з дискримінацією, — розповідає джерело. – У майбутньому будуть застосовуватись правила купання “гендерно справедливим” чином”.

За даними адміністрації сенату, передісторією офіційної заяви є скарга 33-річної німкені омбудсмену, який відповідає за закон про боротьбу з дискримінацією.

Взимку персонал басейну в Берліні, в Каульсдорфі, зажадав від громадянки прикрити груди. Коли вона відмовилася, її вигнали з громадського місця. У своїй скарзі вона вказала, що внутрішні правила лазневих закладів не містять будь-яких ґендерних застережень, а наказують лише носіння”. стандартних купальних костюмів”. Тепер, після розпорядження влади, у плавальних закладах без верху можуть плавати і “жінки, і люди з жіночими грудьми”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що в Німеччині також запроваджений закон, що забороняє скачування будь-якої інтелектуальної власності з мережі Інтернет

Софія Осіння
(Фото: freepik.com)