Національний природний парк Саксонська Швейцарія вважають одним із найцікавіших у Німеччині і його без сумнівів слід додати у топи найгарніших місць у світі, адже пісковикові гори над Ельбою створюють неймовірні краєвиди.


Майже Карпати

Для того, щоб дістатися до найвищої точки слід бути витривалим та прагнути насолодитися усією красою цього місця. Навіть у будні дні кількість туристів доволі велика, але це ніяк не заважає зробити гарні фото та побувати у всіх цікавих ущелинах.

Місцями цей курорт нагадує українські Карпати, що не дивно, адже піднявшись вище відкривається краєвид на гори та ліс, де відчувається чисте повітря навколо. Назва Саксонська Швейцарія виникла в 18 столітті і походить від швейцарських художників Адріана Цінгга та Антона Графа. До цього саксонську частину Ельбских піскових гір називали «майсенським плато».

Магічний Бастай

Однією із найпрекрасніших пам’яток цієї території є Бастай, який сформувався з піщаних скель. Зубчасті породи  були сформовані більше ніж мільйон років тому. Він є однією з найвідвідуваніших туристичних пам’яток національного парку Саксонська Швейцарія і також є частиною туристичної альпійської зони, яка простягається через Богемську Швейцарію, що розташована на території Чехії.

На сьогоднішній день,  є історичною та архітектурною пам’яткою, яка охороняється державою.

Чарівний Кушталь

Ще однією цікавою пам‘яткою Саксонської Швейцарії є Кушталь — це другі за розмірами після Правчиських воріт скельні ворота Ельбських Піскових гір. У 19-му столітті був одним з головних туристичних атракціонів. З тераси скельних воріт можна спостерігати скельну панораму Саксонської Швейцарії.

Найкращий спосіб дістатися з Дрездена до Саксонської Швейцарії – це поїзд. Від ж/д вокзалу Dresden Hbf потрібно купити квиток до Kurort Rathen, дорога займає 30 хвилин. Продаються квитки в автоматах на вокзалі і коштують близько €7-10 в одну сторону.

Ви також можете поїхати автобусом, що займе приблизно 40 хвилин. Далі ви потрапите на маленький ж/д вокзал Kurort Rathen. Саме там з річки Ельба пором можна дістатися на інший берег. Квиток продається на самому поромі, вартість якого €2,5 в дві сторони.

На території курорту розташовані кафе на різний бюджет. Середня сума на людину складатиме €25-30. Також можна насолодитися теплими хот-догами за €3 та солодким морозивом за €1,80. Якщо ви втомилися після такого насиченого дня, то маєте змогу перепочити в найближчому готелі, середня вартість номеру складатиме €60.

Тож, бажаємо Вам цікавої подорожі.

Mögest du Glück haben.

Діана Гасюк