Через протести старовинне місто Мачу-Пікчу закрили для відвідувань. Туристам довелося залишитися в місті інків на невизначений час. 


Знаменита на весь світ туристична пам’ятка – стародавнє місто інків – була закрита для відвідувань через безперервні протести місцевих в Перу.

Як зазначає Travel Off Path, після того, як в суботу 21 січня влада Перу змушена була заборонити в’їзд на територію Мачу-Пікчу. А ще призупинити залізничне сполучення в цьому районі, близько 418 туристів, у тому числі 148 іноземців, застрягли на локації на кілька годин, поки їх не евакуювали.

Фото: machupicchuhotels-sumaq.com

До таких заходів довелося вдатися після того, як протестувальники пошкодили частину залізничного полотна, що веде до пам’ятки. Своєю чергою, туристам, у яких вже є квиток на відвідування Мачу-Пікчу, пообіцяли повне повернення коштів.

Цікаво і те, що це вже не перша евакуація туристів з території пам’ятки цього року через протести, адже на початку січня звідси було евакуйовано понад 2000 мандрівників.

Варто також нагадати й те, що на початку пандемії коронавірусу легендарне місто інків, яке приносить великий дохід для Перу, було закрите. За цей час виняток зробили тільки для одного туриста – чоловіка з Японії. Він прилетів в країну заради пам’ятки й застряг там на карантині на 7 місяців.

Вже у листопаді 2020 року Мачу-Пікчу відкрили для туристів, проте незабаром знову тимчасово закривали через протести місцевих жителів. Вони стверджували, що через нашестя туристів вони не можуть купити дешеві квитки на потяги по регіону. Але з часом питання врегулювали.

Богдана Богданова

(Головне фото:wikipedia.org)