Європа радує своїми сонячними країнами. Тревел-експерт Club Med провели дослідження і назвали країни, де сонячних днів найбільше.

Сонячні курорти відкривають свій сезон — уже незабаром, а турагентства працюють у повну силу, щоб задовольнити туристів 2023 літнього сезону. Тревел-експерт Club Med провели дослідження і назвали країни, де сонячних днів найбільше.

Найбільш теплим та сонячним місцем на півдні континенту Європи залишається Португалія. Провінція Алгавре — там, де за літо не падає жодної краплі дощу. Тому і ознаменувалося воно, як найсонячніше.

Афіни, Греція — посідає друге місце в списку найбільш сонячних осередків у Європі. Тут у середньому за літній сезон, дощ випадає, один раз.

Марбельє, місце, що посіло третю сходинку в топі найбільш сонячних місць Європи. Іспанський муніципалітет порадує туристів сонцем 11 годин на добу.

Італійське місто Палермо також у списку найсонячніших. Старе місто, яке відвідавши потрапляєш у різні епохи, подорожуючи між ними.

Хорватія в топі посідає 5 місце, а саме місто Дубровник. Роль королівської гавані в знаменитому серіалі «Гра престолів» та зйомки кількох епізодів Зоряних війн. Це все це місто — Дубровник, яке ознаменувалося не лише, як приманка для кінематографів, але й виявилося найсонячнішим в оприлюдненому списку.

Ольга Крамар
(Головне фото: KORYSNIPORADY.COM.UA)