Атмосфера вуличної їжі, історичні храми та палаци, живописні парки та величні хмарочоси, технології та стародавні традиції – усе це Сеул, який наче магнітом щороку притягує до себе тисячі туристів. Він нізащо не відпустить Вас додому без яскравих емоцій.


Як українцям потрапити до Сеулу?

Авіасполучення є єдиним оптимальним, проте не дешевим варіантом, щоб дістатися з Києва в Південну Корею. Спочатку Вам треба отримати візу. Звичайна туристична коштуватиме до 1 тисячі гривень. Отримати її нескладно. Далі необхідно придбати квиток. Його ціна від 13 тисяч гривень. Це зумовлено тим, що переліт буде довгим, оскільки Сеул розташований ледь не на іншому кінці земної кулі. Та повірте, воно цього варте!

Фото з сайту: agoda.com

Де зупинитися у столиці Південної Кореї

На щастя, із житлом у Сеулі набагато легше: воно дешеве. Звісно, Ви можете знайти дорогий готель класу люкс із усіма можливими послугами, але якщо Вам потрібне просте, комфортне, а головне, економне житло у столиці на кілька днів, то найкращим варіантом стануть місцеві мотелі. Так вийшло, що молодим парам у Кореї не дозволяють офіційно жити разом до шлюбу, тож багато хто з них знімає кімнати саме там. Але що місцевим жителям заважає, туристам навпаки на руку: через таке незвичне для нас правило мотелі в Сеулі достатньо затишні, а головне, зовсім недорогі.

Багатогранний мегаполіс: що подивитись

Подумки ми можемо розділити столицю Кореї на Сеул-історичний, Сеул-мальовничий і Сеул-сучасний. Усі три грані одного міста існують в ідеальній гармонії між собою, що додає цьому місту атмосферу легкості та деякої загадковості.

Сеул-історичний. Тут знаходяться 5 королівських палаців династії Чосон, кожен з яких не лише витвір мистецтва, а й видатна історична пам’ятка. Найвідоміші з них – це Gyeongbokgung та Changdeokgung. Перед палацом Gyeongbokgung постійно змінюється варта, яка вбрана в національні корейські костюми. У самій же будівлі міститься таємний сад. Changdeokgung же просто неймовірний восени. До кожного з них можна легко дістатися на місцевому метро.

Фото з сайту: silverkris.com

Сеул-мальовничий. У столиці можна відвідати не лише історичні пам’ятки, а й живописні природні парки. Одним із них є національний парк Bukhansan. Гірська місцевість, свіже повітря та усамітнені буддистські храми – тут можна не лише відчути гармонію з природою, а й насолодитися краєвидом, що відкривається на місто. Ще одним місцем для прогулянок у Сеулі є Seoul Forest. Саме воно невелике, проте має свою родзинку – ручних оленів, яких можна погодувати. Корм продається в автоматах на його території. Найбільшим парком Сеулу є Olympic Park, де є можливість кататися на велосипедах, бавитися в різноманітні ігри, відвідати історичний музей і безліч скульптурних композицій.

Сеул-сучасний. Тут відкривається безліч можливостей, адже мегаполіс переповнений музеями, хмарочосами та найсучаснішими технологіями. Спочатку можна відвідати Seoul City Hall – це будівля мерії. Саме тут винахідливі корейці змогли поєднати магію технологій та природи: усередині на першому поверсі все щільно засіяно рослинами, через що складається враження, ніби ми потрапили до мальовничого саду, а не до хмарочосу. Також приділіть увагу 63 Building – найвищій будівлі Сеулу, яка завдяки своїй будові під сонячними променями нагадує цільний золотий злиток. Із даху відкривається дивовижний краєвид на річку Ханган і на море. Trick Eye Museum – музей оптичних ілюзій. Тут не лише цікаво, а й неймовірно весело, можна зробити багато фотографій та просто чудово провести час із друзями. Ще одне місце веселощів у Сеулі – це Lotte World, найбільший у світі парк атракціонів, який розміщений у закритому приміщені. На його території розташований кінотеатр та ковзанка. Не лише діти, а й дорослі не в змозі залишити парк без яскравих емоцій та безлічі усмішок.

Отже, Сеул зачарує Вас, закохає у краєвиди та здивує технологіями. Це місто подарує незабутню подорож, враження про яку будуть із Вами протягом усього життя. Таку Азію Ви ще точно не бачили!

Аліса Давиденко

(Головне фото з сайту: IStock.com)