Ахелой – це місто, що розташоване в південній частині узбережжя Болгарії, його можна знайти поблизу Бургаської затоки. Безсумнівно, тут ви знайдете все необхідне для приємного відпочинку. Люди, які раніше відвідували Ахелой і насолоджувалися там спокоєм, тепер повертаються сюди, адже атмосфера міста справді захоплює. На відміну від інших місць, тут немає галасливого нічного життя чи великої кількості туристичних розваг.Це ідеальне місце для спокійного відпочинку. Ви можете або прогулятися до міських садів і купити кошик соковитих фруктів, або порибалити вздовж річки та кинути виклик у цьому ремеслі місцевим жителям. Природа і спокій роблять місто незабутнім. Як і інші курортні міста Болгарії, Ахелой постійно розширюється, по всьому місту будуються готелі та приватні резиденції.

Фото з сайту: uk.wikipedia.org

Клімат

Клімат Ахелоя помірний, що робить його бажаним місцем для туристів. Тут м’яка зима та помірні літні температури.
Середня температура влітку становить близько +30 °C, а взимку приблизно +4%. Температура води коливається від +20 до +26 С.

Фото з сайту: menadabulgaria.com

Відвідування в кінці весни або на початку осені забезпечить комфортні умови відпочинку з меншою кількістю людей, ніж у пік сезону.

Природа

Найближча природна перлина – Поморійське озеро. Солона прибережна лагуна є важливою екологічною особливістю. Водосховище є заповідником для перелітних птахів і є одним з найбільш значущих водно-болотних угідь Болгарії. Туристи можуть прогулятися пляжем і поспостерігати за фламінго, пеліканами та іншими птахами в їхньому природному середовищі існування.

Фото з сайту: tripmydream.ua

До того ж, до знаменитого Сонячного Берега діставатися лише 9 км. Можливо, це не справжня природна пам’ятка, але це популярне місце з його чудовим піщаним пляжем і жвавою атмосферою.

Фото з сайту: tripmydream.ua

Пляжі

Золотий – колір пляжу на курорті. Поступовий схил, що веде до води, створює комфортні умови для безпечних ігор з дітьми. Усі відпочивальники можуть скористатися перевагами зазвичай просторих пляжних зон, щоб спокійно відпочити. Берегова лінія в цілому чиста і приваблива, пісок дрібний і зручний для прогулянок.

Фото з сайту: kompastour.com

Спокійні води Чорного моря ідеально підходять для безпечного купання. На пляжах часто розташовані численні бари та кафе, які пропонують прохолодні напої та закуски. Основною рисою міста є його дикі пляжі, де не так багато туристів. Особливу увагу привертає унікальний пляж, що розташований на косі між Ахелоєм і Поморієм. Тут майже завжди тихо, а краєвиди зачаровують.

Кемпінг

На околицях Ахелоя, недалеко від Поморія, є ідеальне місце для кемпінгу. Мандрівники вибираються сюди, щоб насолодитися пляжем, відновити здоров’я за допомогою грязьових процедур, насолодитися спокоєм та природою.

Фото з сайту: pinterest.com

Високий рівень екологічної чистоти сприяє покращенню стану здоров’я. Тут немає нічних клубів або шумних розваг, тому це ідеальне місце для тихих сімейних відпусток.

Ахелой — справжній літній рай, оточений безмежними піщаними пляжами та кришталевою водою. Тут панують тиха та заспокійлива атмосфера, чисте море і сприятливий клімат, що сприяють не лише душевному, а й фізичному відновленню. Якщо ви прагнете уникнути галасливих натовпів і насолодитися спокоєм біля моря, то це місце створене саме для вас!

Оксана Гадасюк

(Головне фото з сайту: menadabulgaria.com)