Залучити жителів Німеччини до активніших занять спортом вирішили у рамках кампанії, організованої Німецьким олімпійським спортивним союзом та міністерством внутрішніх справ ФРН. Ідея проста: запишись у спортивну секцію (точніше, в об’єднання, як це прийнято у Німеччині) та отримай 40 євро на вступний внесок!


На підтримку акції виділено бюджет, який забезпечує 150 тисяч таких 40-єврових чеків, але одержати їх можна лише в період з 24 січня до 31 серпня 2023 року, уточнюється на сайті Олімпійського союзу.

Втім, дійсні чеки трохи довші. Останній день, коли можна використовувати пропоновану дотацію – 31 жовтня. Організовано все досить просто: треба заповнити формуляр на сайті, завантажити або роздрукувати отриманий чек за посиланням, потім вирушити до будь-якого спортивного об’єднання, де пропонуються тренування – вибір абсолютно вільний. Там чек приймуть як оплату. Звісно, надалі всі членські внески доведеться вже сплачувати самостійно.

Раніше стало відомо, що німцям на повноліття виплатять по 200 євро на театри та музеї – уряд Німеччини планує в 2023 році запровадити “Культурний паспорт” для тих, кому цього року виповниться 18 років, а це близько 750 тисяч людей.

Анастасія Ліщук
(Головне фото: https://blog.unif.pro/)