Кожне місто можна побачити з різних боків. Можна бути туристом та відкрити для себе типовий Харків, а можна бути мандрівником та побачити  автентичний Харків, який іноді відкривається не тільки харків’янам, а й приїжджим. У цьому місті сила силенна різноманітних театрів, кав’ярень, ресторацій, музичних майданчиків та парків. Колись Харків був столицею України, тому він не є типовим містом.


До Харкова можна приїхати потягом з Києва, поїздка триватиме лише 5 годин . Зупинитися звичайно можна в готелі або орендувати квартиру. Проте якщо у вас невеликий бюджет і ви не готові платити за дорогі готелі  чи знімати апартаменти, то спробуйте зупинитися в хостелі. Можна поселитися  в таких, як  «Central Hostel», «Hostel 11», «Station Hostel», або в будь-якому іншому. А якщо хостели це не ваш варіант, то скористайтеся «КаучСерфінґом», це сайт на якому можна знайти людину в будь-якому місті, яка погодитися взяти вас до себе переночувати. «КаучСерфінґ» – це чудова можливість познайомитися з новими людьми, дізнатися побут містян та обмінятися досвідом.

Гастрономічний Харків

Якщо ви хочете спробувати Харків на смак, то завітайте в « 7й склад», «Блек & Мілк», «Nonni Bertoni». В цих місцях ви знайдете їжу на будь-який смак. Місцеві говорять, що в кав’ярні «Блек & Мілк» готують найзапашнішу та найсмачнішу каву у місті. Ця кав’ярня невеличка, проте дуже стильна. В «Nonni Bertoni» ви зможете посмакувати смачними салатами та блюдами з м’ясом. А влітку щоп’ятниці там грає жива музика.

« 7й склад» – це чудове місце для ланчу з друзями. Бо саме там зібрано багато різноманітної їжі: від піци до китайських страв.  Поїсти ви зможете на терасі або у дворику. Це чудове місце для весняного сніданку на самоті та для вечері в гучній компанії суботнім вечором.

Театральний Харків:

Харків є одним з культурних центрів України, він відомий своїми театрами,  діячами культури та подіями. Тому обов’язково відвідайте театр. В Харкові є багато не державних театрів, наприклад, «Нефть», «Театр 19» та ще багато інших. Театр «Нефть» відомий своїми виставами та відкритістю поглядів. Цього року в театрі набирають нових акторів на кожний спектакль. А щоб мати якийсь прибуток під час карантину працівники театру вигадали настільну гру, де учасники стають акторами та виконують певні ролі. Тепер і любителі театрів можуть стати акторами та зіграти в спектаклі, хоч і на один вечір. В «Театрі 19» працює талановитий режисер Ігор Ладенко, який вміло поєднує у своїх виставах класичне з сучасним. А в Харківському державному академічному театрі ляльок імені В.А. Афанасьєва знаходиться дуже цікава музична шафа, яка має свою історію. Навіть дорослим буде цікаво подивитися лялькову виставу, тому не пропустіть таку можливість.

Музичний Харків:

А як же без музики! У Харкові повно особливих місць ,де можна насолодитися живою музикою. Неподалік від парку імені  Горького знаходиться «Летопарк». Там в амфітеатрі відбуваються музичні виступи, а поряд знаходяться фуд-корти. Влітку це чудове місце, щоб насолодитися містом, харків’янами та їхньою творчістю. А в Центральному парку імені Горького розташовані атракціони та оглядове колесо, яке є одним з найбільших в Україні.

Харків’яни :

Ви коли-небуть зустрічали харків’янина ? В деякиких є одна особливість, вони дуже багато розповідають про своє місто і запрошують терміново відвідати його. Можливо ця особливість є не у всіх містян, проте така риса існує. І дуже цікаво, те як люди захоплюються своїм містом. Це надихає та дає поштовх подорожувати більше.

Харків переповнений талановитими людьми, цікавими будинками  та смачною їжею. Це місто має свою особливу атмосферу, яка створюється завдяки незвичайним людям, архітектурі та музиці. Харків – це місто, яке неодмінно треба відвідати й відчути його самостійно.

Дарина Гончарук