Катар відкриє три п’ятизіркові готелі напередодні FIFA 2022

Новини

Катар готується до відкриття трьох нових п’ятизіркових готелів світового класу, оскільки країна має прийняти понад мільйон міжнародних футбольних вболівальників на Чемпіонаті світу з футболу 2022.


Залишилось менше ніж 100 днів до того, як вболівальники прибудуть до Катару на визначну подію для футболу, яка розпочнеться 20 листопада, тому нові готелі відкривають свої двері у вересні і жовтні в країнах Перської затоки.

Серед них готель Wyndham Grand Doha West Bay Beach – курорт на 278 номерів поблизу набережної Доха Корніш.

Другий готель на острові Перл-Катар має назву St. Regis Marsa Arabia Island, він займає цілий острів, і, до речі, відкриється 1 жовтня.

Третій готель – Rixos Gulf Hotel Doha – відкриття якого також планується у жовтні поблизу міжнародного аеропорту Хамад.

Влада Катару прогнозує, що Чемпіонат світу з футболу приверне до країни вболівальників із 31 країни світу. Минулого місяця FIFA повідомила, що футбольні вболівальники розкупили 2,45 мільйона квитків на листопадовий Чемпіонат світу в Досі, а всього планується виділити три мільйони місць.

Бертольд Тренкель, головний операційний директор Qatar Tourism, заявив, що нові готелі відповідають планам країни з розширення індустрії гостинності для досягнення амбітної мети країни щодо залучення понад шести мільйонів туристів на рік у Катарі до 2030 року.

«Ми раді спостерігати, як до процвітаючого ландшафту гостинності Катару постійно додаються готелі світового класу», – сказав він. «Зразковий сервіс, який надають наші готелі, відіграє головну роль у загальному досвіді відвідувачів, що, в свою чергу, сприяє розвитку туристичного сектору і диверсифікації економіки Катару».

Майбутні об’єкти є частиною стратегії Катару, щоб урізноманітнити свою інфраструктуру та розширити привабливість для широкого кола відвідувачів, оскільки катарський туризм продовжує місію розвитку своєї країни до провідних у світі.

Анастасія Білоус