Карибські острови-близнюки зняли усі обмеження щодо короновірусу і тепер їхні кордони можна перетинати без вакцинації та ПЛР- тесту. Таке нововведення набуло чинності 29 серпня 2022 року.


Як повідомив медіаресурс “Travel+Leisure“, нові правила стосуються мандрівників, які прибувають до країни літаком, яхтою або поромом, незалежно від статусу вакцинації, повідомляє Управління туризму Антигуа-Барбуда.

Рішення пом’якшити правила в’їзду було прийнято, оскільки острови вакцинували трохи більше 63,3% усього свого населення, згідно з Ресурсним центром щодо коронавірусу Університету Джона Гопкінса.

«Правління оновило свої рекомендації стосовно подорожей, щоб полегшити безперебійне пересування пасажирів до країни та з країни», — йдеться в повідомленні уряду.  За їхніми словами, у них була успішна стратегія, котра допомогла виявити усі іноземні віруси, що поширюються серед громади, а також проактивні кампанії з підвищення обізнаності громадськості, які значно знизили рівень зараження COVID-19 протягом останніх п’яти місяців.

Проте не забудьте прихопити маску та антисептик з собою, адже міська влада рекомендує користуватися ними у людних місцях таких як: супермаркети, кафе та порти.

Нагадаємо, що раніше Антигуа і Барбуда вимагала від мандрівників пройти повну вакцинацію, щоб завітати до держави, надати підтвердження негативного ПЛР-тесту, зробленого протягом семи днів після польоту, і зупинитися в біобезпечному/сертифікованому житлі.

Леся Доренко