Економіка цих країн орієнтована на туризм і отримує від мандрівників левову частку прибутків. До Вашої уваги список держав, де туризм має найбільший вплив на місцеву економіку.


Антигуа та Барбуда

Антигуа та Барбуда розташована між Карибським морем та Атлантичним океаном. Економіка країни значною мірою залежить від туризму, який складає приблизно 15,5% всіх доходів. Це острівна держава, яка добре відома своїми розкішними курортами.

Антильські острови

Антильські чи Карибські острови – це група островів у Карибському морі, між Північною та Південною Америкою. Найвідоміший острів – Кюрасао. Економіка Антильських островів на 17% складається із туризму.

Вануату

Вануату, острів на південному заході Тихого океану. Туризм становить 18,6% усієї економіки. Вануату справжній рай для любителів підводного плавання, дайвери тягнуться сюди з усіх куточків світу в пошуках прекрасних коралових рифів та останків кораблів, що колись затонули.

Багамські острови

Багамські острови розташовані на південний схід від американського штату Флорида. Туризм становить 19,4 % загальної економіки та більше половини всіх робочих місць на островах. У 2012 році 5,8 мільйонів туристів відвідали країну, 70% з яких прибули на круїзних лайнерах.

Ангілья


Приблизно 21% всієї економіки Ангільї припадає на туризм. Цей карибський острів розташований під протекторатом Великої Британії. Туризм тут зосереджений на розкішних подорожах пляжними курортами.

Сейшельські острови


На Сейшельських островах туристичний сектор становить 21,3% від економіки та відповідає за близько 15% робочих місць на островах. Деякі галузі промисловості – будівництво, транспорт – також покладаються на туризм.

Тож якщо у Вас є бажання  допомогти розвиткові туризму, то відвідайте саме ці країни, аби зробити вклад в місцеву економіку. А разом з тим поніжтеся на сонечку і насолодіться райською природою!

Чехович Богдана