Ви думали коли-небудь, що зможете жити біля слонів та спостерігати за їх звичним життям? Таку чудову можливість надає готель, що розташований у Таїланді. 


На півночі Таїланду в провінції Чіанграй розташований надзвичайний  готель Anantara Golden Triangle Elephant Camp & Resort. Нещодавно готель обладнав два куполи поряд із великим загоном для слонів. 

Для тварин на деревах розвісили спеціальні іграшки і залишають цукрову тростину поблизу куполів — так що гості готелю гарантовано побачать слонів зовсім поряд.

Більше про готель 

У готелі є два ресторани  – тайська їдальня Sala Mae Nam і Baan Dhalia, де подають страви італійської кухні. Є басейн та бар, який розташований поруч.

Номери виконані у традиційному тайському стилі, з довгими балконами та неймовірними краєвидами. Ви можете замовити одноденні поїздки до Лаосу і М’янми, прогулянки на річкових човнах, спа-процедури і майстер-класи з кулінарії, заняття бойовим мистецтвом муай-тай.

Бульбашки  обладнані кондиціонерами та обігрівачами – взимку на півночі Таїланду буває холодно. Всередині розташоване зручне двоспальне ліжко, пара стільців та столик, а також невелика ванна кімната з туалетом та душем. Вартість номерів починається від $585 за ніч.

Частина виручки готелю йде на збереження популяції слонів. Ці засоби дають можливість допомагати тваринам. 

Чи безпечно там тваринам?

Безумовно так, адже вони перебувають у звичному для них довкіллі та займаються своїми справами. Власники готелю в жодному разі не примушують тварин до розваг відвідувачів. Заповідник викуповує тварин у погоничів та створює для них комфортні умови. Безпосередньо на території мешкають три слоники, якими опікується фонд Golden Triangle Asian Elephant Foundation.

Важливо 

Забронювати такий купол можливо лише, як доповнення до звичайного номеру. Мешканців готелю перед заходом сонця відвозять до прозорих куполів через джунглі та рисове поле. На місці гостям приносять кошик для пікніка із закусками. Годувати чи чіпати слонів заборонено.

Спостереження за слонами під час заселення до готелю входить у вартість проживання. За купання із слонами береться окрема плата.

Тож, коли будете у Таїланді, відвідайте цей готель. Ви неодмінно отримаєте велику кількість позитивних емоцій!

Валерія Скопець