Гід найкрутішими фестивальними місцями Києва.


Кураж Базар

Унікальна барахолка з фудкортом, діджеями, музикантами, інклюзивної дитячої зоною і розвагами для всіх.

Це івент зі стильними б/у речами і молодими українськими брендами, антикваріатом, вінілом та коміксами за смішні гроші.

Невід’ємною частиною є благодійність, завдяки якій всі гості куражу допомагають дітям, а ще раз на рік вони проводять благодійну барахолку, після якої віддають прибуток на хороші справи.

Фестиваль проводять на вихідних раз в місяць.


День вуличної музики

Наймасштабніший міжнародний музичний проект, що цьогоріч  ушосте пройде в Україні.

Суть ідеї проста – восени, у третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів виходять у центр свого міста, щоб заграти і заспівати людям власну музику: просту й складну, нову й стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз, будь-що.

Насамперед ДВМ некомерційний проект, що організовується силами небайдужих людей та організацій по всій Україні, які люблять музику, веселий настрій і своє місто.


Kyiv Coffee Festival

Латте, капучино, раф, флет уайт –  запрошує всіх бажаючих на фестиваль, присвячений кавовій культурі.

Уже цієї весни на арт-заводі зберуться як любителі напою, що бадьорить, так і професіонали, які беруть участь в чемпіонатах світового рівня.

Для людей, які погано знаються у кавовій індустрії, це дуже гарна нагода отримати нові знання.


Atlas Weekend

Кожного року на початку липня Київ та грандіозний фестиваль музики збирає навколо себе понад п’яти тисяч людей з усіх куточків країни.

Це унікальна можливість побачити та послухати наживо світових зірок та улюблених співаків.

Для мешканців інших міст організація фестивалю створює крутий кемпінг на території ВДНХ, тож в першу чергу треба подбати про спальне місце заздалегідь.


ГОГОЛЬFEST

Щорічний мультидисциплінарний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва, більшість подій якого до 2010 року відбувалися в Києві в приміщенні музею «Мистецький арсенал».

Програма фестивалю складається з п’яти напрямків: театр, музика, кіно, література і візуальне мистецтво.


Docudays UA

Єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Входить до Міжнародної мережі правозихисних кінофестивалів Human Rights Film Network. Відбувається щороку в Києві впродовж останнього тижня березня.

Фестиваль розвиває у молоді критичне мислення в кіноклубах медіапросвіти з прав людини, щороку випускає каталог нових українських фільмів для промоції закордоном.


Old Car Land

Сотні ексклюзивних і раритетних машин різних років випуску з’їдуться на найбільший технічний фестиваль України Old Car Land. Він відбудеться 9-12 травня в Державному музеї авіації імені О.К. Антонова. На фестивалі будуть представлені всі види транспорту – від велосипедів до літаків. Також – важка військова, будівельна та залізнична техніка. Експонати завезуть з усієї України та інших держав.

Ось такий Київ багатий на різноманітні веселощі, заходи та фестивалі. Всі ми любимо наші історичні пам’ятки, але і не забувайте дізнаватися про більш нову, сучасну і таку круту віддушину нашого міста.

Бабій Дар’я