Фото: mid-day.com

14 квітня 2023 року імерсійна виставка робіт Вінсента Ван Гога зробить свою другу зупинку в Індії – у місті Делі. Відвідувачі матимуть змогу насолодитися заходом до 31 травня цього року в DLF Cybercity. Про це повідомили організатори виставки на офіційному сайті Van Gogh 360˚.


Захід пропанує відвідувачам захоплюючий досвід, завдяки об’єднанню робіт Ван Гога та деяких передових технологій 21 століття. За допомогою анімованих проекцій виставка перетворюватиме стіни та підлоги майданчика на тривимірний світ, що скрадатиметься з шедеврів художника.

Фото: vrscout.com

Деякі з відомих робіт Ван Гога, які відвідувачі зможуть побачити на виставці: «Зоряна ніч», «Цвіт мигдалю», «Тераса кафе вночі», серія «Соняшники», «Зоряна ніч над Роною», «Дівчина в білому над ірисами», «Сіяч на заході сонця», а також автопортрети та багато іншого.

Відома експозиція робіт нідерландського художника дебютувала ще у Мумбаї 20 січня 2023 року. Виставка складалася з трьох секцій: перша – знайомство з Ван Гогом, друга – захоплюючий показ 300 робіт художника, третя – сувенірний розділ. Вся екскурсія займала від 45 хвилин до години.

Табіш Хан, директор Theia Enterprise Pvt Ltd, який є інформаційним партнером Van Gogh 360 ° в Індії, заявив, що дохід не є головним пріоритетом запланованого заходу. Він також додав, що тільки культурний досвід та мистецтво Ван Гога були основним натхненням для того, щоб привезти виставку до Індії.

Квитки на виставку, представлену DLF, будуть доступні для продажу з 6 лютого 2023 року в Book My Show.

Анастасія Головань