Буча − дуже молоде та зелене місто в Київській області. Якщо вам набридла постійна метушня й хочеться спокійно провести день у колі друзів або сім’ї, то це місце саме для вас. Дістатися до нього можна за 20 хвилин потягом, маршруткою або власним транспортом. 


Бучанський міський парк

Місто Буча, незважаючи на свою невелику площу, тим не менш утримує пристойну кількість установ, де можна провести дозвілля, проте найголовнішою пам’яткою, безумовно, є міський парк. Він поділений на дві видовищні частини: перша – густий ліс, друга – зона для відпочинку та пікніку.

На вході в парк розкинувся «Французький двір» зі столітнім дубом. Дорога має чітку розмітку для велосипедистів і пішоходів. На території багато гарних клумб, цікавих статуй, інсталяцій і фонтанів із золотими рибками. Дитячі майданчики завжди ломляться від дитячого скупчення, а на центральній сцені часто влаштовують різноманітні концерти й інші розважальні заходи. Люди можуть обрати на прокат велосипеди, ролики, відвідати екстрим-парк «Шалена білка», скейт-парк і міні-зоопарк.

Біля міського парку розташоване невелике чисте озеро, на березі якого пролягає невелика набережна. У вільний час Ви можете покататися на човні та отримати незабутні враження від живописного краєвиду. Найчастіше сюди навідуються цілими родинами, аби погуляти, погодувати білочок, пофотографуватися й загалом гарно провести час.

Садиба інженера Штамма

Буча здавна приваблювала зацікавлених своєю природою, а коріння її популярності проникають далеко в минуле. Серед людей, які побудували на її території свої вотчини значилися батьки Бориса Патона та Михайла Булгакова – Левко Ревуцький та Микола Мурашко. Євген Штамм не став винятком. Він розмістив замок-садибу: двоповерховий цегляний будиночок у неоромантичному стилі. Широка алея веде до розкішних дверей замку, де нам відкриваються дві круглі вежі, прикрашені бійницями, акуратний фриз під ними, а також обрамлені каменями вікна. Це зібрання могло стати родзинкою міста. Та нині пам‘ятка несправедливо забута.

Розваги та відпочинок у місті

Усі дороги ведуть до Київської площі в Бучі. Її окрасою став фонтан зі світломузикою. Поряд знаходиться кінотеатр «Акваріус» із великим акваріумом всередині, смачним попкорном та приємними цінами. На кожному кроці зустрічаються кафе, наприклад, Sem&Friends, тому гарантуємо, голодними Ви будете недовго. Кафе «Джем» у центрі міста − приємний заклад зі стандартним набором страв : піца, салати, десерти тощо. Виконаний у незвичайному стилі хендмейд.

  Кінний двір «ЦарSKY» пропонує прогулянки на конях у ліс і поле, фотозйомку та проведення різноманітних свят. Клуб Campa надає можливість спробувати себе у великому тенісі. Закриті та відкриті корти, професійні тренери, а також – система освітлення для вечірніх ігор. На території клубу проводять міжнародні тенісні турніри. Озера «Стекольне», «Голубе» та «Бучанське» в міському парку дуже приваблюють рибаків.

Мальовниче місто під Києвом серед річок та лісу стане гарною нагодою влаштувати собі короткочасну відпустку. Уранці виїхати, а вже ввечері повернутися додому. Крім того, на будь-який смак та бюджет Ви швидко знайдете варіанти для комфортної ночівлі. Чисте повітря й заспокійливі пейзажі перезавантажать Ваші думки, допоможуть набратися сил і натхнення.

Катерина Козлова