Якщо Ви любитель захоплюючих та яскравих емоцій, то ця стаття для Вас. Чим тільки не намагаються здивувати творці ресторанів та кафе у наш час. Тут представлені як і незвичайні ресторани преміум класу, так і вражаючі заклади з привабливими цінами.


Ithaa (Мальдіви)

Цей диво-ресторан розташувався на Мальдівах, а конкретніше в атоле Аліф Даал нижче за рівень моря на 5 метрів. «Ithаа» з мови Дівехи перекладається як перламутр, а сам заклад є першим підводним рестораном у світі. Виглядає ця дивовижна будова як велика водяна бульбашка, що дозволяє відвідувачам насолодитися красою коралового рифу і спостерігати за життям його підводних мешканців.

Створення цього ресторану відбувалося у Сінгапурі, а лише потім заклад занурили на глибину за допомогою важких піщаних баластів. Сама конструкція складається в основному з акрилу та має розміри приблизно 5 на 9 метрів, що не дозволяє вміщувати велику кількість людей. Повна посадка гостей розрахована максимум на 14 осіб, тому резервувати столик тут варто не пізніше ніж за кілька місяців.

Навряд чи після прибуття у гостей вдасться зосередитися на трапезі, проте «Ithaa» надає відвідувачам шикарне невелике меню, що складається в основному з смачних делікатесів. Після відвідування цього закладу, напевно, будь-хто не тільки залишиться в прекрасному настрої, але й забере із собою незабутні спогади.

Tali Wiru (Австралія)

На контрасті, наступним у списку закладом є Tali Wiru, ресторан, що у прямому розумінні знаходиться посеред пустелі. Заклад розташований майже у серці національного парку Улуру-Ката-Тьюта. Назва ресторану з мови племені Anangu перекладається як «красиві дюни» і повністю поєднується з атмосферою цього місця. Тут відкриваються неймовірні краєвиди як на піщані хвилі, так і на величну скелю Улуру. А в темний час доби, замість стелі, відвідувачі зможуть насолодитися усипаним зірками небосхилом.

Але не варто також залишати поза увагою чудове обслуговування та смачне меню ресторану. Після того, як гостей запрошують до столу на них чекає чудова вечеря з 4-х страв австралійської кухні, яка супроводжується місцевим вином. А вже після трапези місцеві жителі повідають відвідувачам дивовижні легенди про життя австралійської пустелі, а розповідь супроводжуватиметься грою на діджириді.

Fàngwēng Restaurant (Китай)

Щоб зважитися відвідати це неймовірне місце Вам знадобиться не маленький запас сміливості, а справа в тому, що цей ресторан буквально ширяє над прірвою. Fàngwēng Restaurant розташувався на схилі гори по сусідству з печерою Sanyou у місті Ічан.

Бути сміливими відвідувачам цього неймовірного місця доводиться бути ще не діставшись ресторану. А все тому, що дорога до Fàngwēng лежить через підвісний міст, що йде від двоповерхової будівлі поблизу.

Основний зал ресторану знаходиться в печері і вражає своїм антуражем, оскільки стіни та стеля практично не видозмінювалися. Світло в залі досить тьмяне, проте, завдяки цьому, зал набуває ще більшого «печерного» колориту.

Але все ж такі, більшість відвідувачів з різних куточків світу приїжджають сюди саме завдяки захоплюючим дух краєвидам. На імпровізованому балконі гості ресторану можуть побачити неймовірний гірський пейзаж, який доповнений невеликою річкою, яка впадає у всім відому Янцзи.

Fàngwēng Restaurant в основному базується на рибних стравах. Тут можна скуштувати рідкісну осетрову рибу – yichang sturgeon fish, дозвіл на приготування якої є далеко не у всіх ресторанах.

А для любителів екстриму та гострих відчуттів прямо біля входу до ресторану обладнали майданчик для банджі-джампігна.

The Labassin Waterfalls Restaurant(Філіппіни)

Місце, яке приваблює своєю природою та місцевими традиціями. The Labasin Waterfalls Restaurant знаходиться поблизу столиці Філіппін-Маніли, на віллі Ескудеро. Головною особливістю цього ресторану є розташування кухні та столиків для гостей прямо на водоспаді. Хоч це і штучно створена водойма, туристи все одно злітаються сюди з усього світу. А все тому, що разом зі смачним обідом, тут можна поніжитися під струменями прохолодної води з водоспаду. Взуття в цьому закладі не вітається, тому що потік води нестиметься прямо у Вас під ногами.

The Labasin Waterfalls Restaurant позбавлений будь-якого ресторанного шику. З інтер’єру, крім неймовірної природи навколо, тут лише бамбукові столи та лавочки.

У меню тут лише місцеві традиційні страви, що дивують туристів своїм смаком, незважаючи на невисоку вартість.

Після трапези гості ресторану також можуть відвідати чудовий сад птахів або ж поплавати на бамбукових плотах.

Dick’s Last Resort (США)

Насамкінець, хотілося б додати трохи «перчинки» до цього списку. На вигляд звичайне американське кафе здивує Вас своїм незвичайним обслуговуванням. Любителі чорного гумору та іронії точно оцінять атмосферу цього закладу, оскільки особливість ресторану полягає у своєму чарівно хамованому персоналі.

Постійні жарти з боку офіціантів та інших працівників Dick’s Last Resort позбавлені будь-якої пристойності та моралі. Найімовірніше, на свою адресу Ви почуєте тут безліч невтішних і непристойних фраз. Крім того, офіціанти тут не тільки можуть обзивати і всіляко критикувати гостя, але і прокидати сіль або цукор прямо на нього. Забирати тут серветки чи столові прилади у відвідувачів також є частиною норми.

Перейнятися колоритом ресторану Вам також допоможе інтер’єр. Дешеві меблі, коряво написане від руки меню та столи без скатертин надають закладу атмосферу якоїсь недбалості та неакуратності.

Dick’s Last Resort є мережею ресторанів і вони розташовані в таких містах як Лас-Вегас, Дерборн та Бостон. Кухня тут виключно американська: бургери, картопля фрі, стейки, а також гриль риба та морепродукти.

Отже, якщо у Вашому житті не вистачає емоцій та яскравих спогадів, ці незвичайні заклади точно зможуть наповнити Вас усім переліченим вище.

Марія Барановська