Плануєте подорож у Камʼянець-Подільський і бажаєте спробувати щось нове для себе? У цій статті ми розповімо про Соляну печеру та ЕКОбар, де можна відпочити з користю для організму.


Трішки про особливості Соляної печери

Процес лікування у штучно створеній соляній печері називається галотерапією. Вона передбачає вдихання солоного повітря з метою лікування або проведення профілактики захворювань дихальних шляхів та шкірних патологій, доброчинно впливає на загальний стан нервової системи.

Це може усунути або зменшити симптоми бронхіту, синуситу, риніту, алергій, бронхіальної астми (поза періодом загострення), неврозів та депресій, дерматиту, екземи, хронічної втоми. Галотерапія знижує стрес, зменшує втому, покращує сон та уповільнює процес старіння шкіри. До того ж соляна кімната допомагає швидше відновитися після вірусних інфекцій та хвороб, зокрема й після коронавірусу.

Перед відвідуванням з метою лікування краще проконсультуватися з лікарем, адже є і ряд протипоказань: гострі періоди хвороб, захворювання нирок, інтоксикація організму, підвищена температура тіла, туберкульоз, хронічна серцева недостатність.

У соляній печері є певні правила для її правильного функціонування. Завжди повинна підтримуватися вологість від 40 до 60% та температура від 19 до 24 градусів. А для забезпечення постійного надходження свіжого повітря є витяжна вентиляція. Як правило, сеанси тривають від 30 до 45 хвилин.

Соляна печера у Камʼянці-Подільському

У Камʼянці-Подільському Соляна печера та ЕКОбар розташовані у Старому місті на вулиці Зарванській, 7.

Заклад працює з 9:00 до 20:00.
Вартість одного сеансу складає 80 грн, тривалість – 45 хвилин.

Дітям також можна відвідувати соляну кімнату, проте варто памʼятати, що лише у супроводі батьків. Ціни трохи відрізнятимуться: дітям, віком до 6 років – безплатно, з 6 до 10 років – 50 грн. Якщо ви приходите з дітками до 1 року включно, то сеанс роблять відповідно безпечнішим, адже розчин солі подається дозовано і сеанс триватиме 30 хв.

ЕКОбар

Після сеансу або перед ним одразу є можливість випити напій з ЕКОбару.

Що пропонує нам меню?

– Кисневий коктейль – коштує 20 грн;
– Молочні коктейлі (можна обрати з 6 смаків) – 35 грн.

      

Для поціновувачів кави є декілька видів альтернативної:

– Сифон;
– Кемекс;
– Аеропрес.
Склянка такої кави коштуватиме 40 грн.

А для тих, хто більше полюбляє чай, є широкий асортимент фірмового (наприклад, обліпиховий або смородиновий, як зображено на фото) та листового чаю.

Ціна за 400 мл – 35 грн, за 600 мл – 40 грн.

Заклад має багато позитивних відгуків: відвідувачі діляться враженнями на своїх сторінках у соціальній мережі Інстаграм.

Тож насолодившись неймовірними краєвидами Камʼянця-Подільського, ви можете завершити свій день відпочинком у спокійній атмосфері Соляної печери.

*Про оновлення можна дізнаватися на сторінці Інстаграм Соляної печери та ЕКОбару.

Юлія Романишина