Флоридою пронісся ураган Ян, який назвали чи не найбільшим лихом штату за всю його історію.


Основні туристичні об’єкти центральної Флориди  відновлюють свою роботу  після того, як штатом пронісся ураган Ян. Шлях руйнування стихією уздовж південно-західного узбережжя змусив чимало підприємств зіткнутися з тривалим процесом відновлення.

Керол Довер, президент Асоціації ресторанів і готелів Флориди, відзначила, що можуть пройти роки перш ніж місця, які раніше були туристичними атракціями, повністю відновлять свою роботу до колишнього стану.

Ураган Ян, що зійшов на штат Флорида, може бути найбільшим стихійним лихом місцини за весь час. Він майже повністю знищив острів Саннібел, де були розташовані готелі та ресторани з найбільшим попитом у штаті. Їх власники сподіваються відновити роботу закладів, щоб туризм продовжив своє життя у Флориді не зважаючи на таку катастрофу.

Нині у штаті все ще працюють основні тематичні парки, однак більшість закладів залишається закритими. У районі Орландо Disney World і Universal Orlando почали поступово відкриватися в п’ятницю. Тим часом у суботу знову відкрилися парки Busch Gardens Tampa Bay, Adventure Island, SeaWorld Orlando, Aquatica Orlando та Discovery Cove.

Анна Тарасенко