Австралія – така далека від України, але через це не менш приваблива країна. Вона заворожує своєю екзотичною природою, пам’ятками, високим рівнем життя. Це країна з розвиненою економікою та безліччю можливостей для самореалізації. Австралія – цілий материк, що омивається водами Тихого та Індійського океанів. Тут незаймана природа є сусідкою мегаполісІв. Це унікальне місце, де можна побачити безкраї пустелі та блакитні пляжі. У цій статті ми розповімо вам про основні переваги життя в Австралії.


Природня краса

Природа Австралії дивує своєю неповторністю. Вона є результатом довгої ізоляції континенту, що призвело до формування унікального, ні на що не схожого рослинного та тваринного світу.

Фото з сайту: uainfo.org

Флора та фауна Австралії захоплюють своєю різноманітністю. Саме тут зустрічаються такі види тварин, які ви не зустрінете більше ніде на планеті. Через високий рівень вологості тут ростуть вічнозелені тропічні ліси. Бар’єрний Риф, що знаходиться біля узбережжя Австралії, є домом для морських мешканців. Тут можна зустріти барвистих риб, акул, медуз та рідкісні корали. Ця країна — справжній рай для любителів природи, для тих, хто хоче поринути у цей унікальний світ.

Клімат

Країна розташована у тропічних широтах. Протягом року температура не опускається нижче 10 градусів, і в середньому має 250 сонячних днів.

Австралійське літо починається у грудні і закінчується у лютому, у цей період температура часто перевищує 40+ градусів. Весна в Австралії характеризується кліматичною осінню: температура повітря трохи падає, у столиці країни розпочинається сезон дощів, а середня температура близько 25 градусів.

Різноманітність націй та толерантність

Австралія — мультикультурна країна. Тут досі зберігається програма широкої імміграції та адаптації. Сюди приїжджають люди з різних куточків планети, щоб почати нове життя. Близько чверті населення Австралії народилася поза її межами. Через це суспільство дуже різноманітне. Тут мирно співіснують люди різних культур, релігій та національностей. Толерантність – одна з основних вимог до іммігрантів. Кожна людина в Австралії має право вільно виражати свою індивідуальність, шанувати свої традиції та культуру.

Сильна економіка

Економіка Австралії є розвиненою ринковою системою. Австралія – це індустріально- аграрна країна з багатогалузевою економікою та високим науково-технічним потенціалом. Економічна система є дуже гнучкою та швидко інтегрується у систему глобальної економіки. Також тут низький рівень безробіття. Це чотирнадцята у світі країна за розміром економіки та дев’ята за ВВП у розрахунку на душу населення.

Безпека

Це одна з найбезпечніших країн з низьким рівнем злочинності. Громадяни Австралії законослухняні, з почуттям внутрішньої культури та порядку. Немає необхідності у броньованих дверях або бійцівських собаках, рівень безпеки дозволяє розслабитись. Також тут легально володіння вогнепальною зброєю, але це суворо ліцензується, що робить її доступною не для всіх.

Освіта

Австралія – країна з високоякісною системою освіти. Багато європейців та американців їдуть сюди за програмою обміну. Дипломи, отримані в Австралії, мають міжнародне визнання – з їхніми дипломами можна працювати у будь-якій країні світу. Ще це навчання цікаве тим, що тут практикується отримання подвійних дипломів і не обов’язково за суміжними напрямками. Крім лекцій та семінарів ви отримаєте можливість займатися дослідницькою діяльністю та напрацюванням практичного досвіду. Тут дають можливість працювати під час навчання. Іноземним студентам дозволяється працювати 20 годин на тиждень під час навчання та повний робочий день на канікулах.

Медицина

У цій країні медицина на високому рівні. Розвинена система охорони здоров’я, різноманітні страхові програми – все спрямоване на покращення якості медичного обслуговування для громадян.

Амбулаторне лікування тут практично безкоштовне. Також доступні громадські медичні центри, де можна отримати консультації фахівців. Жінки, іммігранти, безробітні та сім’ї з маленькими дітьми можуть отримати там безкоштовну допомогу.

Спокійний спосіб життя

За словами багатьох людей, що живуть в Австралії, це «легка» країна з такими ж людьми. В міру спокійна та розслаблена. Крім цього, тут надається велике значення спорту та активному відпочинку.

Можливості

Австралійські робітники одержують одні з найвищих зарплат у світі. Середня зарплата -5031,37 $. Крім цього, Австралія – прекрасне місце для розвитку власного бізнесу. Місцева влада підтримує розвиток стартапів. Величезним плюсом є просунута арт- сцена, з безліччю можливостей для художників, музикантів, танцюристів, виконавців і письменників. Уряд та приватні фонди пропонують фінансування творчих проектів.

Переїзд в Австралію може виявитися складним рішенням, не кожен готовий виїхати на інший материк. Але якщо ви шукаєте країну з теплим кліматом, багатою природою, різноманіттям культури, стабільністю, безпекою, високою якістю освіти та медицини, дружелюбними людьми та величезною кількістю можливостей для самореалізації – ця країна для вас.

Софія Рязанова
(Головне фото: feerie.com.ua)