Давно мрієте побувати в Грузії, але ніяк не наважитеся? Ми знаємо, як відчути справжню грузинську атмосферу не виїжджаючи з Києва! 


Тому вже підготували ТОП-5 закладів з найсмачнішою грузинською кухнею, особливою подачею, піснями та традиціями, які точно подарують незабутні враження вам! Розкажемо все: від цін до різноманіття страв! 

Мама Манана 

Полюбляєте довгі посиденьки з компанією чи з сім’єю? Тоді вам сюди! В цих закладах швидко поїсти точно не вийде, адже головний концепт мережі — відтворення атмосфери великої дружної грузинської трапези.

В Києві розташувались 5 ресторанів, але радимо відвідати заклад в районі Південного вокзалу: тут є стелажі з книгами в традиціях заміського будинку аристократів — і під кожен літературний жанр добирають відповідне вино. Щодо страв: тут найрізноманітніший вибір (аж 9 видів хінкалі) і безперечно все дуже смачне – просто спробуйте! І ще приємна особливість закладу – коли ви чекаєте своє замовлення вам безкоштовно подають 4 види мазанок з ароматним грузинським хлібом.

Меню: хінкалі (з морепродуктами, веган, з кроликом, «п’яна вишня», смажені, з бринзою, з м’ятою, м’ясні) від 30 до 75 грн, фірмовий хачапурі – 228 грн, аджарський 195,  чашушулі – 175 грн, оджарулі з лисичками – 185 грн. Більше цін та страв можете побачити тут.

PilPili

Поєднання автентичних справ із затишною атмосферою, а ще – цікаві івенти з живою музикою та грузинським частуванням! Ідеальне місце не тільки для затишних зустрічей, але й для святкування важливих подій. Всі кухарі – справжні грузини, які точно знають, як подарувати вам атмосферу Грузії.

Також заклад любить дивувати приємними подарунками – і вечеря на двох, і хінкалі на цілу компанію, та навіть, за умови доставки, хачапурі в подарунок, а ціни дуже доступні. Розташування: вулиця Деревлянська, 14. Заклад лише один в місті, тому бронювати треба завчасно. 

Меню: хінкалі (курка і гриби, баранина, мікс, сирні) 19-21 грн, оджарулі – 127 грн, чашушулі – 127 грн, шашлик – 167 грн, хачапурі: мегрельський – 147 грн, аджарський – 127 грн. Більше про заклад тут.

Ой, Мамо! Це було в Тбілісі

Цікавий інтер’єр, ввічливий персонал і затишна атмосфера – так це все про про «Ой, Мамо! Це було в Тбілісі». У цьому закладі акцентують увагу на традиційній грузинській кухні з хачапурі та хінкалі, однак додають чимало авторських варіацій. Ідеальне місце, щоб:

– провести вечір з сім’єю, адже часто влаштовують дитячі майстер-класи
– посидіти з друзями і послухати запальну грузинську музику
– відсвяткувати важливу подію, і отримати від закладу гучні привітання та маленький сюрприз

Розташування: вул. Велика Васильківська, 63, вул. Саксаганського, 109/2.

Меню: оджарулі – 165 грн, чашушулі – 166 грн, курочка по-імеретинськи – 157 грн, хачапурі від шефині Ніно – 196 грн, Сонце у тарілці – 172 грн, хінкалі (мікс, сулугуні з мя’тою, з баранини та Чорний Грузин) 24-29 грн. Детальніше про заклад тут.

Хінкальня Gogi

Грузинський ресторан з величезною душею… Тут працюють настільки щирі та цікаві люди, що відвідавши його, ви точно поринете в атмосферу Грузії. Цікаві івенти, дегустація з шефом та інтригуючі квести чекають тут на вас! А ще смачна кухня і багато хінкалі… звісно коронна страва закладу — хінкалі з різноманітними начинками, тому радимо спробувати всі! В Києві розташовані 4 ресторани з інтер’єром в східному стилі. 

Меню: хінкалі (по-телавськи, по-тбіліськи, з сиром, зі шпинатом, з бараниною) 24 грн, хачапурі: мегрельський, аджарський – 184 грн, оджарулі – 188 грн, чашушулі – 170 грн, долма – 158 грн. Детальніше про заклад тут.

Хачапурі і Вино 

Напевно, це найбільша мережа закладів грузинської кухні, адже в Києві розташовано аж 11 ресторанів!

Ці заклади особливі: наскрізь пронизані надзвичайною атмосферою затишку і тепла, просякнуті грузинською привітністю. Здається, це ідеальне місце для затишної вечері з сім’єю та рідними, а для дітей з понеділка по четвер проводять кулінарні майстер-класи! 

Меню: хінкалі (з куркою, асортi, з телятиною, бараниною, сиром, шпинатом, смажені) 24-27 грн, хачапурі: мегрельський – 160, аджарський – 139 грн, чашушулі – 145 грн, долма – 158 грн, харчо – 124 грн. Детальніше про заклад тут.

Грузинська кухня дуже смачна і особливо цінні заклади, які передають не лише справжній смак, а й атмосферу Грузії – такі ми підібрали сьогодні для вас. Варто лише один раз спробувати і тоді сумніви щодо відвідування Грузії точно розвіються! 

Альвіна Поліщук